bugün

önlenemez durumdur.

recep tayyip erdoğan liderliğindeki ak parti döneminde, ateizm tam 10 puanlık düşüş göstermiştir.

tahminime göre, 2023'e kadar soyları tamamen tükenecek inşallah.
gülümseme yaratan troll tezi, %80 lik artışı görmezden gelip bunu manipülasyon olarak kullanmakta beis görmez.
bi dakka lannn... tayyip çok iyi adam... o zaman ben de ateist olmaktan vazgeçtim. gibi bir şey diye

şaka lan şaka artmıştır o.
Komik olan durum.

Aslan sütümden bir yudum alırken güldürdü beni.
Ateist ler çoğaldı. artık dernekleri bile var. 1 2 yıla kadar siyasi parti bile olurlar.
Yanlış tespittir tam tersi insanlar dini değerlerden uzaklaşmaktadır. Çünkü ak parti ÇerÇevesinde islam tamamiyle siyasi amaÇlar iÇin kullanılan bir baskı aracı olarak görülmektedir.
mantik olarak muslumanlik revacta o zaman.
dinin sömürü aracı olarak kullanılması, dini baskılar, rüşvet, yolsuzluk, haksız çıkar sağlamanın müslümanlıkla kamufle edilmesi, otoriteye domalmayanların aforoz edilmesi; akp'ye oy verenler müslümandır, vermeyenler değildir diyen yavşakların türemesi, ateizmin türkiye'de artmasını sağlamıştır, nitekim iyi de olmuştur.
o bişeymi akabe döneminde hırsızlık ve rüşvet uçuşa geçmiştir.
sevindirmiştir.

yakın zamanda kafir kalmayacak inşallah.
(bkz: hedef 2023)
düşüşün sebebi toplum baskısı olabilir. ateistler gerek toplum gerekse aile baskısından dolayı kendilerini gizliyorlar. bu da istatikslere yansımıyor tabi
Sike sike imana getiriyorlar amk.
saçma bir düşüncedir. Hatta düşünülmeden söylenilmiş bir sözdür.
Akp hükümeti o kadar calma cırpma , ülkeyi satma , hukuku devleti düzeni herseyi bitirmesi, dindar rolü yapması ve halkıda kendine cekmesiyle halkı daha da dinsizlestirmistir bence.

Devleti sömüren bir hükümeti din adı altında destekleyip, ülkenin çökertilmesine sebep olanların altına imza atan her kişi bana kalırsa yakınında zannettigi dinden ve vatanseverliginden uzaklasır.
Olay bunlardan ibaretken hala akp nin islamın önderligini yaptıgını belirtip genclerin ateizme olan yönelisini akp nin yavaslattıgını düşünenlerin olması ülkenin resmen bok cukuruna düştügünün bir kanıtıdır.
Akp ile alakası yoktur. Millet akpye bakıp dine dönmez dinden döner.