1. 1.
  doğru duydunuz efendim.

  bu muazzam büyüklükteki gerçeklik, her laik bünye tarafından kabul edilmelidir.

  ak parti'nin üç döneminden sonuncusu olan karanlık dönemde meydana gelen durumdur. ulusal takımımızın durumu ortadadır. daha hollanda'yı bile yenemeyen bir takıma sahibiz.

  manchester united'a yenilen bir galatasaray, marsilya'yla evinde berabere kalan bir fenerbahçe, uefa tarafından cezalandırılmış ve avrupa'ya alınmamış bir beşiktaş ve hezimete uğramış bursaspor, trabzonspor, eskişehirspor...

  yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk olsaydı bu halde mi olurduk? hayır sayın yazarlar hayır. keşke o gül kokusunu içime çekebilsem. o canlanacak deseler şu laik canımı vermeye hazırım. ama ben kimim ki? benim bu laik canım yetmez. laik köpeğim inkılap devrim'i de alabilirsiniz.
  2 -2 ... sonlaik
 2. 2.
  futbolcuların gereğinden fazla para almasıdır, teknik direktörlerin yetersiz olmasıdır, yanlış hakem kararlarıdır ve tabi son olarak futbol severleri futboldan soğutan şike rezaletidir, o yüzden ak parti döneminde futbolumuzun dibe vurmuş olmasına katılmadığım önermedir.
  1 ... odunpazarli 26
 3. 3.
  Dün bir daha kendini ispatlayan durumdur. Bana ileri görüşlü dediğinizi duyar gibiyim. Ama yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün yanında benimki bir hiç. Keşke o gül kokusunu içime çekebilsem. Bence o kıyametin tarihini bile biliyordu.
  1 -1 ... sonlaik
 4. 4.
  tek sorun bu galiba.
  ... 10 cu entrymi giriyorum
 5. 5.
  yatırım arttığı, tesisleşme patlama yaptığı halde başarı gelmiyor, sorun yönetimdedir peki tff'yi mhk'yı pfdk'yı ak parti mi yönetiyor kıçındaki basura,

  --spoiler--
  hep bunlar ak parti den ötürü azizim
  --spoiler--

  diyenlerin tezahürüdür.
  3 ... mematiumrede
 6. 6.
  tek derdimiz futboldu zaten. herşey on numara tek futbol bitti.
  2 ... oytunkaran
 7. 7.
  Cemaat ve Amerikanın bize karşı oynadığı oyundur!
  ... memduhbasgan