bugün

devlet bahçeli beyanı. eminim kendisi bile inanmıyor bu sözlerine.
başkasından duysanız inanmayacağınız beyan.
ama bahçeli ince hesapların adamı sonuçta vardır bir bildiği.
(bkz: 40 yapar)
vatanın bütünlüğü için olması gerekendir yoksa parçalanmış bir türkiye ve sözde büyük kürdistana doğru adım adım ilerliyoruz...
kaybetmezse eğer; (bkz: sikmeseler bari)
akp nin kazanmasındaki en büyük payın sahibi olan kişilerden birinin beyanı.
bunca yıl kaybettiniz de ne oldu, koltuktan kalktınız mı? bırakın gençler yapsın bu işi belli ki siyaset beceremiyorsunuz.
lafa bakarım lafmı diye, söyleyene bakarım bahçelimi diye.

harbiden bahçeliymiş*
olması gereken ama olmayacak olandır. yine oylar bölünmesin hede hödösü başlayacaktır falandır falandır. (bkz: bi bok olmaz)
Önemli olan kazanmak yada kaybetmek değil sistemi değiştirebilmek namazını kılıp camiye giden dürüst insanlara yobaz diyen hor gören bir nesil geliyor ve bunu çoğu zaman birileri ifade özgürlüğü olarak göstermeye çalışıyor.
ülkede büyük bir aksilik olup muhalefethte dehşet bir lider çıkar o zaman mümkün olur. yada kumar oynamak suretiyle koalisyona gidilir.

gönül ister ki hırsızlar parmaklıklar ardında erisin gitsin.
işte ben bu özgüvene hayranım.

ama böyle kuru kuruya olmuyor. bir iddia olması gerek... *
7 haziran 2015 genel seçimleri neticesini sayın bahçeli'nin açıklamasıdır.
Bahçeli ve Kılıçdaroğlu başkanlığı dinsizin hakkından imansız gelir hesabı göte göt diyecek iki adama bırakmazsa temenni olarak kalır.
7 haziran 2015 akşamı devlet bahçeli bir yazılı açıklama yapar ve sıyrılır işin içinden. "kaybedecek dediysek hep demedik ya amk, kaç bin kişi oy vermedi, görmediniz mi?!"

devlet bahçeli'nin koltuğunu bıraktığı gün akp'nin titreyeceği gündür.
7 haziran doğum günüm, beklenen gündür bahçeliye inanan herkes içinde çok önemlidir şahsen ben inanmıyorum ama doğum günü kutlayacağımdır.
O devlet Bahçeli olacak muhterem o koltuğu düzgün bir imajı olan, adam gibi konuşabilen birisine bıraksa gerçekleşmesi çok kolay bir olaydır. Ama yapıştı adam.

Sinan Oğan'a bıraksa, oğan ekibiyle ekonomi, dış politika vs hakkında halkın duymak istediği şeyler söylese yeter. Ama yok, MHP oy almamaya, halkı deli etmeye yeminli.
bir devlet bahçeli beyanı. istemsiz güldüm.
devlet bahcelinin beyaniymis. beyan cok normal aslinda ama soyleyen mhp gibi basiretsiz muhalefetin genel baskani olunca insani bir gulme aliyor. devlet agabeye saygim sonsuz ama ocaktan kurt kovmaya devam edip, akpnin kaybetmesini beklemek de hosmus dogrusu. bos, temelsiz temennilerinizi de kendinize saklayin. bi bok yapma muhalefet adina sonra akp kaybedecek. gok tengriden mesaj var allame.
artık oy sandiklari da dahil herşeye el koyup yalan dolanla seçim görüntüsü altında antidemokratik sonuçlarla başa geldikleri için sanmayip hayalini kurduğum durumdur.
devley bahçeli beyanıymış. konuyla ilgili düşüncem (img:#680526)
uzun adamda bu yarrak ak koyunlularda da bu yarrağı iştahla yiyecek selfie çeken sulanmış götler varken zor gider abi zor.