bugün

geçenlerde tayfun talipoğlu'nun sorduğu soru?
hakikaten sizce aşağılık olmanın sınırı nedir?

- katil olma
- hırsızlık
- rüşvet alma verme
- yalan
- iftira
- toplumu kamplaştırma
- dini siyasete alet etme
- din ile dalga geçme! (bkz: bakara makarayı bile savunacak orospu çocukları/#23191230)
- ajitasyon yapma / para karşılığı ajitasyondan vazgeçme ( (bkz: rabia yı kaç dolara sattın/#23191133))

sınırınız ne amk? hayır söyleyin bilelim!
götünü yaladığınız mağdurcuğun seks kasedi çıksa utanır mısınız acaba?
ya da eve gelip ananızı sikse! utanır mısınız?
yoksa aman "istikrar bozulmasın" "analar ağlamasın" diye "beline kuvvet padişahım" mı dersiniz?
söyleyin de sınırınızı bilelim!
türban.

Namuslarına, paralarına, hayalarına, taşşaklarına, memelerine, evlerine, ülkelerine, bayraklarına dokun, istediğini yap ama türbana sakın dokunma.
bugün gösterdi ki oy uğruna ülkenin savaşa sokulması, 3-5 mehmedin daha şehit edilmesi, ülkeyi savaşa sokmak için vatan toprağına/vatandaşına bomba atılması vs. ar bilmedikleri şeyler!

hala ölümüne savunuyorlar!

(bkz: rte fahişeliği övse biz o ç yiz diyecek kişiler/#19499992)
(bkz: erdoğan kendisine tecavüz etse bile savunmak/@the-barz)
(bkz: orospu çocuğuyum ki bunlar komplo)

(bkz: zinada basılan ak açıklaması)
(bkz: yolsuzluğa ilişkin ak savunma mekanizması)
Bazi angutlara dert olmus durumdur. Kendileri iki kelimeyi bir araya getiremez, Kurt sorunu nasil cozulur sorusuna "Eiyiyiyiyi' diye cevap veren zamaninda bankalari batiran fazileri yuzde 80'lere cikaran insanlardir bunlar. Erdogani sevmezler, olabilir, sevmeyebilirsin o zaman sende adam akilli bir lider getirirsin icraatlerini anlatirsin, yapacaklarini soylersin insanlari hor gormezsin, makarnaci, bidon kafali demessin biz de seni dinleriz. Geci arti o zamanlar, hicbir sagci gibipte camiileri kapatan, medreseleri yasaklayan, kuran okuyanlari iceri atan zihniyeti iktidar yapmayacak. He eger sen diyorsan ben oyle degilim ben erdogandan daha demokratim, daha barisciyim o zaman parti kurun kardesim. Gorelim siyasetinizi eger begenirsek size oy veririz. Unutmayin, KK genel baskan oldugu zaman akp lilerin bile cogu ona oy vermeyi dusunuyordu ilk baslarda. Ancak bu is CHP ile olmaz.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Balyoz Davası sanıklarının tahliyelerine ilişkin "Öncelikle serbest bırakılan, tahliye edilen herkesin Ak Parti iktidarına bir teşekkür borcu olduğunu düşünüyorum." demiş!
http://www.gazetevatan.co...-ilk-yorum-650143-gundem/
maşallah sana olmayan darbenin olmayan uzmanı!
ne güzel de düşünüyorsun!

açıklama mal mal devam ediyor!
- Tutuklama kararlarının siyasi olduğunu düşünenler neden tahliyeleri siyasi olarak yorumlamıyor?
- Ayrıca bu bir tahliye beraat kararı değil. Beraat etmediklerini hatırlatmak istiyorum.
- Balyoz davasında destek olanlar dahil herkes için 'namussuz' ifadesini kullandı. Eğer özür dilemezse ben de kendisine en yakın zamanda tırnak içinde özür dileyerek söylüyorum 'namussuz' ifadesini kullanacağım. Engin Alan'ın hiç kimseye hakaret etmeye, küfretmeye hakkının olmadığını düşünüyorum. Mağduriyet yaşadığını düşünüyorsa bunu ifade edebilir, bununla ilgili hukuki yollar açıktır.