1. 1.
    Dipçiksiz uzunluk :699 mm
    Dipçikli uzunluk:869 mm

ruhsatlı ak47 kısmı komik gerçekten.
    5 ... serdarsl06
  2. 2.
    Jandarma veya polise yakalanman durumunda örgütlü suçlardan yargılanırsın müebbete kadar yolu var.
    ... mbappe for president
  3. 3.
    buradan fiyatları görebilirsin karşim.
    https://urun.n11.com/kara...t-boncuk-mermi-P270168573
    1 -1 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    20 dolar.
    1 ... ben hepiniz siz tek
  5. 5.
    ırağın kürt bölgelerinde 700 dolar civarlarına bulunabilir. afganistanda daha da ucuz.

meksika sınırında 1200 dolara bulunduğu söyleniyor.
    1 ... caranthir
  6. 6.
    Orjinal şarjörüyle 30+1 kadar mermi alabilir.
    -1 ... excaliabur tutan panda
  7. 7.
    diyarbakır gibi doğu illerinde beleşe bile bulabilirsin.
    1 ... yamyam balagonda adami
  8. 8.
    silivri ne soğuktur şimdi.
    ... o1no1
  9. 9.
    Amerika mı sandın burayı marketten gidip silah alasın. Gerçi bence Amerikadaki gibi olmalıdır biz nasıl ordu milletiz? Bugün bireysel silahlanma nedeniyle amerikayı işgal etmek pek mümkün değil halkı komple silahlı çocuklar bile yaz kamplarında styer aug kullanıyor bizde askere giden bile hareketsiz hedefe 6 mermi anca sıkıyor ....

adamlar Markete gidip styer aug alıyor marketten kola alır gibi.

Ak 47 yi sadece bulundurmanın 4-8 yıl arası cezası var mermisi vs diye varsa ceza yükseliyor

Bu arada Amerika gibi yerlerdeki kullanılmış olanların yasal satış fiyatı tabanca sınıfındaki çoğu silahtan ucuz.

Edit: Amerika'da yaşıyorsanız styer aug almak varken kim bakar ak 47 ye diye düşünenler haklı
    1 -1 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    Ak 47 hala üretimde olmayabilir. Adında geçen 47 üretim yılı. 75 sene gibi bir zamanda epeyce değişiklik geçirdi ve yenilendikçe farklı isimler aldı. Bu nedenle ilk üretimlerinden tamamen orijinal bir parça koleksiyonluk bile olabilir.

Ayrıca komünist ülkeler ya birebir kopyaladı ya da çok küçük değişiklikler ile yeniden üretti.

Kullanılan malzeme ve üretim kalitesi fiyatı da belirliyor. Eski tüfekler için konuşuyorsak yıpranma durumu fiyatı doğrudan etkiliyor.

Amerikada eski kar 98 ler veya sks ler av için satılıyor. Tam otomatik olmayan tüfeklerin sivillere satışı var.
    ... ali candan