bugün

Nasıl unuttuk kızlara ak-47 kaleşnikof eğitimi vermeyi o silah kaç kalibre kaç yiv kaç set var etkili menzili kaç metre kızlar bilmeli doğru sen biliyorsun yaa hıamnınaa..
Hocam ak 47 nedir ya mpt 76 kullansin yarın teklif ediyorum.
Gitsin parkta oynasın ben uçaksavar kullanıyorum.
Gayet normal bir kizdir. Biliyorsa zaten sikinti vardir terorle mucadeleye bildirmek lazim o kizi.
Kadınlara hiç bir ortamda tahammül edemeyen, Atatürk sayesinde kazandıkları özgürlükleri ve hakları hala kabullenemeyen sanki Avrupa'daki gibi askerlik olsa buna eyvallah çekecekmiş gibi yine iki yüzlülük yapan erkek müsveddelerinin yine kusur aradıkları kızlardır.
Kürt değildir.
evlenilmemesi gereken kızdır.

kız dediğin ipe boncuk dizer gibi şarjöre mermileri dizmeli, 30 saniyede silahı söküp temizleyip birleştirmelidir.

yok daha neler amk.
Bir zevkten mahrum kalmis kizdir. G3 gibi tepme yapmaz. Cok fazla aci cektirmez. He g3 kadar menzili uzun degildir ama yapacak bisey yok o kadar da.
görsel
daha çocuktur.
solcu kız değildir.
evlenilmez. evet.
Medeni bir kavme mensuptur.
gayet normal. Asıl anormali kullanmayı bilen kadındır. Biliyorsa bence kaçın. Ak 47 kullanmayı bilen size neler eder düşünün bi.
ak 47 ne.
G3'ne gözü gibi bakan kızdır.
Olayı yanlış anlamış olabilir.

görsel
Kendileri zaten bir silahtır. Nice devletleri imparatorlukları yıkmışlardır.
Kızın ak 47 ye ihtiyacı mi var? Ondan çok daha etkili silahları varsa ak 47 yi ne yapsın?

(bkz: bir çift büyük ve güzel meme)
yahu bundan ne köy olur ne de kasaba.
pelinsu tarzı kızdır.
Gelsin öğreteyimdir.

görsel
Kusura bakmayın beyler malum teksasta yaşıyoruz herkesin elinde silahlar bıçaklar falan var biz hala nasıl öğrenemedik be.
aşağıdan yukarıya doğru basılı tut sekme yapar.
daha beceriksiz olunamaz herhalde.
güncel Önemli Başlıklar