1. 1.
    kafada fil sikişini engelleyen taktiklerdir. yatmadan bol su içmek bunlardan birisidir.
    -1 ... david addison
  2. 2.
    çokta işe yarayan taktikler değildir.
    ... ekaleh
  3. 3.
    Içtikten 5 saat sonra uyumak.
    2 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Alkollü içecekler tüketmemek kafi.
    1 ... frekans
  5. 5.
    akşamdan kalmamaktır. yani illa içeceksen kararında içeceksin. bizim arkadaş vardı bizim içtiğimiz zamanlarda. arkadaş hala var da biz içmiyoruz * neyse işte o zaman 3 kişi iniyor isek sahile 5 kişilik alırdık. nasıl olsa fazla fazla var diye şişenin dibini görene kadar içerdi sanki ertesi gün yokmuş gibi. bir keresinde marmaraya atladı ben uzaylıyım diye bağırıp. kusa kusa deniz seviyesini yükseltmişliği falanda vardır ve daha neler neler.
    6 -4 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    bol bol su için..

uyanır uyanmaz da alka seltzer, evet..

ki artık onu eczanelerde bulamazsınız..

suda eriyen aspirin gömebilirsiniz..
    -1 ... artificialhuman
  7. 7.
    icerken ve icme sonrasinda bol bol su tüketmek.
    alkol, vücuttaki suyu ceker ve alkol tükettikce ilk baslarda sürekli tuvalete gitmeye baslanir. burada vücuttaki suyu disari atariz. susadikca alkol yerine su tüketmek gereklidir.

bir de çakırkeyif olunduktan sonra alkol tüketimi kesilmelidir. bu bir bardak birada da gerceklesebilir. vücudun vermis oldugu sinyalleri takip etmek önemlidir.

lütfen alkolü sadece keyif almak için için, ve yavas yavas için!
    Herseyin dozaji önemlidir ve herseyin dozaji her insanda farklidir.

zil zurna sarhos olana kadar icilir ise; aksamdan kalmalik hicbir sekilde engellenemez.

(bkz: alkol dozajı)
    1 -1 ... kultursuz dinazor
  8. 8.
    Şaraptan sarhoş olanlar vişne suyu ile içinizin yangınını söndürmeye çalışın. Su içerseniz sanki yeniden alkol almış gibi oluyor.
    ... since1980
  9. 9.
    çivi çiviyi söker
    iki bira daha iç biseyin kalmaz.
    1 ... minotavros
  10. 10.
    bira içtiysen bir adet vermidon ağrı kesici işe yarar.
    rakı içtiysen tük kahvesi toparlatır.
    miden bulanıyorsa şayet nane iyi gelir.

ben nemi yapıyorum? hiç birini içmenin keyfi orada zaten akşamdan kalma takılıyorum.
    ... x hayta x