1. 1.
  akıncı dizisi

  Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üslendiği Akıncı dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

  Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem inselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor. atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri özel bir platonun yanı sıra başta Kuzguncuk olmak üzere istanbul’un tarihi semtlerinde gerçekleşecek. 

  Akıncı, dizi-sinema sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma iddiasını taşıyacak. Bu konseptin ilk televizyon dizisi olan Akıncı, seyircinin daha önce televizyonda hiç karşılaşmadığı bir kahramanı seyirci ile buluşturacak.

  Akıncı yakında atv’de!

  http://www.ranini.tv/habe...en-ilk-tanitim-yayinlandi
  1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  akıncı dizisi

  Yakında atv ekranında izleyici ile buluşacak olan Akıncı’nın ikinci tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan ikinci tanıtım modern kahraman Akıncı ile ilgili ipuçları verdi.

  Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem inselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor. Dizinin çekimleri istanbul'un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor

  http://www.ranini.tv/habe...kinci-tanitimi-yayinlandi
  1 ... traveler of secret moments
 3. 3.
  Türkülerin yarattığı ilk Süper kahramandır. Umarım feminist medyanın yarattığı feminist ve çöp bir kahraman olmaz. Sallamasyon kurgularla kahraman yaratılmaz. Henüz izlemedik. Umarım izlediğimiz zaman bizi yanıltır. Yoksa diğer sallamasyon kahramanlar gibi şişirilmiş balona benzer bir şekilde havası kısa sürede sönecektir.

  Diğer diziler gibi insanlara sürekli algı yükleyip nasıl yaşayacaklarını, nasıl giyineceklerini, nasıl düşüneceklerini öğretip sonra yarattıkları çakma kahramanı feminist bir kadının peşinde sürükleyip harap etmezler umarım
  Sağa sola esip gürleyen kahramanın bir feminist kadının peşinde yalakalık yapıp el ayak öptüğünü görmeyiz inşallah. Zamanla herşey netleşecek.
  Türk dizi sektörü yeni bir kulvara giriyor.
  ... lenova
 4. 4.
  Milliyetçi, ülkücü batman yapmışlar. Hiç beğenmedim, kesinlikle izlemem ve izlettirmem.

  - Akıncı biz nato üyesiyiz biliyorsun değil mi?
  + ben değilim.
  2 -1 ... dertler derya olmus
 5. 5.
  Ucuz TRT dizisi.
  1 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  Bu şey değil mi ya. The flash ve türevlerinin yerli uyarlaması.

  Hayırlı olsun. Süper kahramanlı ilk yerli dizimiz ..

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2110261/+

  Yeni yılın ilk dizisi olarak 1 Ocak Cuma saat 20.00’de izleyici ile buluşacak olan Akıncı, ilk bölüm fragmanında heyecan ve aksiyon dolu sahneleri ile yine büyük merak uyandırdı.  

  Köklerini Osmanlı tarihinden alan şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatacak olan Akıncı dizisi sıra dışı senaryosu, aksiyon dolu sahneleri ve dev oyuncu kadrosu ile heyecan dolu bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak.

  http://www.ranini.tv/habe...agmani-ve-afisi-yayinladi
  2 ... traveler of secret moments
 7. 7.
  Şu ATV'de bir Zaman yayınlanan gerizekali kertenkele dizisinin devamı niteliğinde dizidir..
  1 ... winnerboy
 8. 8.
  atv den süper kahraman dizisi. ee bu olsa olsa komedi olur .
  -1 ... true
 9. 9.
  utancımdan yerin dibine girdim.
  1 -1 ... peacekeeper
 10. 10.
  https://www.youtube.com/watch?v=3hiuXcpz_Uc&t=5s+

  inceleme videosu yaptığım dizi.
  ... hasmet ibriktaroglu