1. 1.
    yerli yapım video paylaşım sitesi.. türkler youtube'u gözlerine kestirdi..
    http://www.akilli.tv/
    5 ... sciende
  2. 2.
    kullanıcılarına son derece saygısız yapımcıları olan internet sitesi bozuntusu.. bu kafayla bir b.k olabileceklerini sanmıyorum..
    2 ... sciende
  3. 3.
    şimdi de digiturk 98 nolu kanalda yayına başlamışlar.. hayırlı olsun efendim..
    2 ... sciende
  4. 4.
    Akıllı TV videoları gönderenlere izlenme sayisina göre ödül olarak para vermeye baslamis. bu kampanya kapsamında Akıllı TV sitesinde filminizin her 1000 izlenişi için size 5,00 YTL ödemis oluyor. izlenilen videonuzun hit sayisi arttikca kazanilan para da yükselmis oluyor. kampanya hakkında daha fazla bilgi icin ; http://www.akilli.tv/Rewards.aspx
    1 ... jeam
  5. 5.
    digiturk'te ara sıra rastgeldiğim kanal. kalecilerin yaptığı büyük hatalar, own goal compilation gibi şeler de yayınlanıyor ara sıra.

baygınlık geçirdiğiniz bir temmuz akşamı bira eşliğinde izlerken uyumanız muhtemeldir.
    1 ... avedis
  6. 6.
    geceleri youtube'dan "sexy dance" başlığında arattığınızda karşınıza çıkan videoları bir bir yayınlayan kanaldır.
    2 ... ayvirsin
  7. 7.
    Artık her gün aynı videoları görmeye alıştığım, reklam sıralarını ezberlediğim Türkiye' nin tek video paylaşım kanalı.
    1 ... hkn hsyn
  8. 8.
    nerede aptal video varsa koyan gereksiz kanal.
    1 ... suicidal imbecile
  9. 9.
    imla ve türk dili kurallarından bihaber olduklarını tespit ettiğim kanaldır. şöyle ki yeteneklimisiniz veya kendini göstermek isteyen bir yönetmenmisiniz gibi imla hatalarının yanı sıra videonu check gönder gibi saçma sapan bir ibareyi kullanmaktadırlar. en kısa sürede hassasiyet göstermelerini bekliyorum bittabi bu konuda.
    2 ... akustikcinayet
  10. 10.
    bazı videoları gerçekten komik olan ama bazı videoları saçma sapan olan video paylaşım kanalı. ayrıca internet sitelerinde gerçekten insan psikolojisi için uygun olmayan videolar var. girmemeniz ve bu sitedeki videoları izlememeniz sizin yararınıza olur *.
    5 -2 ... eses taraftari porsuk canavari