1. 1.
    Eğer oturuyorsam camdan kafamı hiç cevirmezdim. Çünkü kalksa da ben otursam diye bakan bir çift göz muhakkak olurdu.
    1 -2 ... kapadok
  2. 2.
    Walkman.
    Cizgi roman.
    Mizah dergisi.
    5 ... cavaceylan
  3. 3.
    Sohbet.

Şehirlerarası ya da şehiriçi otobüslerde çok güzel arkadaşlıklar edindim. Her türlü toplu taşıma aracında muhabbet ettiğimi hatırlarım. Trende, gemide, otobüste, vs... şimdi kimse kimsenin sikinde değil.

Boklaştık.
    3 ... lannoldu
  4. 4.
    Ortaokula kadar otobüs kullandım, hatırladığım kadarıyla sağlam fordçuluk vardı, hatta ciddi kavgalar çıkardı, seneler oldu binmeyeli, şu an durum nedir bilmiyorum .
    3 ... madaskar
  5. 5.
    Eski mercedes otobüslerin koltuk arkaları deri kaplıydı efendim. Zımbayla tahta arkalığa tutturulan bu parcalar daha önce "bağzı" arkadaşlar tarafından kopartılmış ve otobüs bize kalbi kadar tertemiz bir ahşap yüzey bırakmıştı. E biz de düz bir ağaç yüzey bulunca affetmeyen bir neslin çocukları olarak kalemle veya bilumum kesici aletle yazılar yazılır veya kazınırdı.
    5 ... aalper
  6. 6.
    lisedeyken akıllı telefonum yoktu. Kameralı telefonlar yeni yeni çıkmıştı zaten.
    0.facebook vardı. Limewire’dan indirip telefona gönderdiğim şarkılar vardı. Bu ikili otobüs ve minibüs yolculuklarımın vazgeçilmezleriydi.
    Çok merak ettiğim bir şey olursa paraya kıyıp m.facebook’a giriyordum. Hey gidi ya.
    1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  7. 7.
    Kitap ve dergi okumak, yolu izlemek, yanında arkadaşın varsa onunla sohbet etmek.
    2 ... asteroitd
  8. 8.
    akıllı telefonlar yokken otobüste yapılanlar
    6 ... ekonovich
  9. 9.
    manzarayı izlemek, uyumak, yolculara göz gezdirmek, hayata dair çeşitli şeyler düşünmek, sohbet etmek vs. gibi şeylerdir.
    ... reservedd