1. 1.
  Datça’dan palamutbükü koyuna giderken palamutbükü’ne 5km kala konumlandırılmış olan kamp alanı.

  Bayram tatilimizin beş altı gününü orda geçirdik, gitmek isteyenlere bilgilendirme amaçlı özet bilgilendirme şeysi yapıyorum;

  Yeni bir kamp alanı iki yıllık bir geçmişi var bu sebeple henüz düzene girmemiş pek çok şeyi mevcut.
  Alan olarak oldukça geniş bir araziye kurulmuş, zeytin ağaçlarının gölgeleri çadır kurma konusunda avantaj sağlıyor.
  Yaklaşık 200-300mt. genişliğinde bir plajı mevcut, şezlong şemsiye sayısı hayli az. Siz kendi şemsiye ve sandalyeniz ile hazırlıkı gitmenizi öneririm.
  Yeme içme olarak herşeyinizi götürünüz orda içecekler dışında pek fazla şey yok, ortak alanda mangal mevcut akşamları mangalınızı yakıp yemeğinizi pişirebilirsiniz. Alkol ruhsatı olmadığından içeride alkol satışı yok, en yakın yer 5km mesafede olan palamutbükü marketleri, buzunuzu ve içeceğinizi alıp kamp alanında keyfini sürebilirsiniz.
  Gelelim can alıcı nokta olan tuvalet ve duş olaylarına, kamp alanının orta yerinde 2 adet 4lü ve 6lı ahşap tuvaletler mevcut, duş ise toplamda 6 tane. Kesinlikle kapasitesine göre yüzde onunu bile karşılamayacak şekilde yapılmış az ve yetersiz. Hijyen konusuda kamp alanlarını bilen bilir çok kötü değil ama tabiki daha da iyileştirilebilir.
  En büyük sorunu ise su, yeteri kadar su besleyemiyor kamp alanına insanlar duş almak için sırada bekliyor ve su zaten ip gibi akıyor hele akşam duş wc ye giderseniz bir saatinizi burada kuyrukta geçirebilirsiniz.
  Fiyat olarak günlük çadır başı 50tl
  Çıkışta sahibi ile yapmış olduğumuz konuşmada, bayramdan önce yüzde yirmi dolulukla çalışırken şuan yüde yüzün üzerinde bir kapasite ile çalışıyorlarmış dolayısıyla bu rakamları hiç görmediklerinden ve yeni olduklarından herhangi bir b planı olmadıklarından bahsetti. Bizede eylül ekim kasım aylarında gelip buranın tadını huzurlu şekilde çıkarmamızdan yana öneride bulundu, düzenleme ve iyileştirme çalışmaları devam edecekmiş.
  Neticede kamp alanından beklentiniz ne olabilir, sessiz sakin huzurlu ucuz nezih... birçoğu mevcut ve daha da iyi olacağına inanıyorum.
  Benden sizlere tavsiye kesinlikle bayram seyran dönemlerinde gitmeyin günübirlikçiler ortamın ağzına sıçıyor sizinde huzurunuz kaçıyor.
  Buyrun;

  akçabük camping

  akçabük camping

  akçabük camping
  ... enjoyment