bugün

Standart ve mutlu bir Türk çekirdek ailesi içerisinde sıklıkla gerçekleşen bir eylem. Kişisel olarak benim de evlilikten beklentim bu yönde. O yüzden ceylan gibi narin ve küçük ayaklı kızlar eqlesin, aksi halde sırt çiğnetelim derken kaburgaları kırdırmayalım.
Halıya yüzüstü 2.80 yatarak kütür kütür çiğnetip hanımdan 'hep kulunç yapmış buralar' tepkisi almaktır.
Zayıf, küçük ayaklı, ince bilekli kızlar eqlesin.
balık etli merakını iyice abartıp, pofuduk hatunla evlenen erkeklere tavsiye etmediğim durumdur. nefesim kesildi.

o pizzacı ve pidecinin magnetini de hemen atıyoruz dolabın üstünden.
Büyük fantezilerim arasındadır.
Her erkeğin derinlerde bir yerde kurduğu hayaldir. Yorgun argın eve gelip avrada sırt çiğnetemedikten sonra evlenmenin ne anlamı var?
fedişçi erkek eylemidir.
trakya'dan ege'den evlenmişseniz evet ama en zayıfı 120 kilo olan adanalı kızlardan almışsanız sonunuz olur.
Erkekliğin şanından gelen bir eylem.
Masaj etkisi gösterir. Hanımcı ılık götlüler bilmez.
bir fantezi çeşididir. sonu bdsm ye doğru gider.
Evliliğin en güzel yanlarından biri olan hede.
Şöyle bi rahatlar gevşersiniz. Bir erkek bunu yaptırmayacaksa neden evlenir ki?
Umarım kendinizin 2 katı ağırlığında kadınlarla evlenirsiniz de kaburganız göğsünüze yapışır.
Bi erkek başka ne için evlenirmiş. Az yiyin de bi masöz tutun be.
Evliliğe dair en büyük beklentim. Şöyle halıya uzanacaksınız çıkıp çiğneyecek. Bunu yaptırmadıktan sonra neden evlenir ki zaten insan?
Aslında çok zararlı bir durum. Sakat kalma, ileride olaşabilecek sorunlara yol açar. Ama tabi benimde bu yönde arada beklentim olmuyor değil. inşallah ileride ciğerlerimi ezip organlarım iran halılarına süs olmaz.
belini eline almak deyimini gerçek edebilir *

siz en iyisi sadece masaj yaptırın *
Bir erkeğin en büyük hayallerinden biridir.
Zayıf kızlar eqlesin.
hanımın sırtınızdaki tüm kulunçları dağıtıp omurgayı rahatlatması durumu.
Var bir hayalimiz.
küçük kardeşi olanların bir hanıma ihtiyaç duymayacakları eylem.
sırt çiğnetme ne ya hanıma ayı muamelesi yapmaktır. banyodan sonra bir masaj fena olmaz ama.
ileriye dönük fantezilerim arasındadır. tabii ayaklarla olay sadece orada kalmaz , o ayrı konu.
adanalılar için imkansızdır. bizde en hafif kadın 130 kilo maşallah .
güldüren sahnedir.

aile sıcaklığıdır. günümüzde böyle şeyler kalmamıştır. Sırt çiğnetmek yerine masaja gidilmektedir.
mutluluğun resmi...

her delikanlının hayali. sonra da çocuğa fırça kayılıp bakkala cüğara almaya gönderilir.