bugün

Twit atarak.
korumuyoruzki. korunmayı sevmiyorum ben zaten.
kondom işe yarayabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=1_EIuvORCSM
her şeyi oluruna bırakarak ve kendimi stresten uzak tutarak. bence stres bütün kötülüklerin anasıdır.
Kitap okuyarak.

Yazı yazarak.

Bunlar olmasa etrafta insanın akıl ve ruh sağlığını bozacak o kadar çok etmen var ki..
Gülerek.
Olayları kafama takmamaya çalışıp başka şeylerle ilgilenerek.
Rakıyla falan idare ediyorum 10 senedir, bu şekilde devam eder sanırım.
Koruyabildiğimi kim söylemiş ki?
Hangi akıl sağlığı?
Efexor (75 + 150 gr) + risperdal.
koruyamıyoruz.

ulan ciddi ciddi bu ülkede aklı başında bir birey olduğunu düşünen kaldı mı ?

alayımız kafayı yedik.sadece hepimiz böyle olduğumuz için farkında değiliz.

delirttiler lan bizi !
Motorsiklet kaskı ile yaşiyorum. Ustune de bere.
Benim de uygulamak isteyeceğim yöntemlerdir. Söyleyiniz efendim.
özel bir çaba harcamıyorum. vücut kendini korumaya almış. ben ha gitti ha gidecek diye yaşarken sadece birkaç gergin sinirle kurtuluyorum.
son derece, yüksek tempolu ve eğlenceli müzikler dinleyerek tabiki.
Allah a iman ederek. Bu gamsızlık manasında değil. Her türlü sıkıntıyı, fitneyi, fesadı onun dininde çözüyorum. Çoğu zaman hata da yapıyorum ama beni affetsin. Onu seviyorum.
Koruyan ve kollayan allaha (c.c.) emanettir herşeyimiz. Akıl akıldan, fikir fikirden, el elden üstündür. Bin bilsen de, bir bilene danış. Her insan değerlidir. Kendince bilgisi tecrübesi yaşamışlığı ve görmüşlüğü vardır. Bir meselede müşkil duruma düşer de çözemezsem, normal addedilen kişiler tatmin etmezse, o zaman insanların pek kıymet vermediği cins diye tabir edilen, sessiz sakin yalnız sukunet ve sekinet ehli ile ve belkide tahtaları eksik sayılan kişilerle bir araya gelir, onlarla oturur konuşur sohbet eder onlarla hemhal olurum. Taa ki aradığımı bulana kadar. Ufkum, bakış açım, görüşüm, duygu ve düşüncelerim, değerlendirmelerim, aklım, fikrim, kalbim bir çıkış yolu gösterene kadar. Onlarla istişare ederim. Yine olmazsa doğaya çıkar hem zikreder hem düşünürüm. işte o an ilahi bir ışık yanar bir fikir beliriverir aniden ve beklenmeyen. Çözüme kavuşturan rabbime hamd ederim.

Neticede hiç bir gayret karşılıksız kalmaz. Allahım (c.c.) verdiği aklı geri almasın. Akıl akıla muhtaçtır.
Am sikip rahatlayarak.
A haber izliyorum. Miss gbi Ohh her şey güllük gulustanlik oluyor 5 dk.
Kendinizi deli olduğunuza ikna edin . Gerisine karışmayın .
Koruyacak sağlığını yitirdi. O yüzden ilgilenmiyorum. ister yansın, ister sönsün.
"deliler mükemmel dava konularıdır. Konuşurlar ama kimse dinlemez."
(shutter island)

Ben etrafta birbirini dinleyen insanlar göremiyorum, genelde hepimiz konuşuyoruz.

Aklı olan herkes delirmemiş miydi ya.
rte çıktığı zaman tv ekranına vazo kültablası falan fırlatıyorum

3 tv gitti ama iyi stress attırıyor.
Ölümü düşünerek. Allah'a adamış canımı ona götürmek istiyorum.
Aradığım kadınıda huzuruda ancak onda bulacağım.
Takılıyorum sürekli.