1. 54.
  kendini acındırma değildir.
  ... turkuaz54
 2. 53.
  Kürt, ermeni ve çerkeslere ait özellik.
  2 ... zenci forvet
 3. 52.
  kürt felsefesi .
  2 -1 ... hot male
 4. 51.
  bu başlığı görünce aklıma bizim bölümdeki istanbullu şımarık cadoloz geldi. mayıs ayında bizim bölümden birkaç kişi, kampüsteki büyük amfide şiir dinletisi düzenledi. dinletiyi organize eden 2 kız kardeş, antipatik istanbul hanımefendisine (!) de görev verdi. istanbul sosyetesinin gülü (!) sahneye çıkmadan önce şiir okuyan arkadaşları severek dinliyordum. birden cadoloz, siyah kolsuz uzun elbisesiyle, fönlü uzun kumral saçlarıyla, makyajlı suratıyla sahnede görününce suratım düştü. bu hanımefendi can yücelin bir şiirini okumakla görevlendirildi. hanımefendi şiiri okurken acıtasyon yaparak milleti kendine bağlamak amacıyla elinde mikrofonla şiiri baştan sona kadar karga gibi bağırarak okudu. o sırada başım ağrımaya başladı ve o gün başımın ağrısı gece 12`ye kadar geçmedi. kırk yılda bir yapılan güzel etkinliğin içine etti sağ olsun. şiir okurken mikrofonla karga gibi bağırmasının dışında yapmacık hal ve hareketlerde bulunması da iğrençti. ajıtasyon, böyle soytarıların duygu sömürüsü yapmasıdır; şov yapmasıdır.
  ... asi 1993
 5. 50.
  asıl olarak bir psikiyatrik bir semptomdur. huzursuzluk kaygı ve yerinde duramama şeklinde kendini gösterir. sanıldığı gibi duygu sömürüsü değildir kelime anlamı olarak.
  ... whitemail
 6. 49.
  an itibariyle yayınlanan bir yarışmanın finalinde istisnasız bir çok yarışmacının kullandığı taraftar toplama tekniklerinden biridir.

  --spoiler--
  vah vah
  --spoiler--
  -1 ... kurtcebe noyan
 7. 48.
  bu gün dünya sinemasında da izlediğimiz üzere bunu en iyi yapanlar yahudilerdir.
  1 ... bendosto
 8. 47.
  (bkz: acıtasyon ve ajitasyon farkı)
  (bkz: acıtasyon)
  ... amor est vitae essentia
 9. 46.
  son zamanların moda kelimelerinden.fakat genelde acitasyon olarak yanlış söylenir.
  ... fordcu imam
 10. 45.
  Anlamı çoğu kişi tarafından yanlış bilinen kelime. Kendini acındırmaya ajitasyon denmez.
  2 ... asilina bakarsak eger