bugün

adını sol framade görünce öldü falan sandım. umitlendim.

böyle şakalar yapmayın.
very good singer from germany.
ben bu adamı ergenken aramıştım.
bana nane nane şarkısının bulgarcasını söylemişti. ya da sallamıştı orasını tam bilemicem, o sırada gülmekle meşguldüm.
gerçi gülmesem de anlayamazdım, nereden bileyim ben bulgarcayı?

yorumu müthiş müthiş(!). antidepresan gibi adam valla.
troll herif.*
Bir ajvar değildir.
Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sekiz yıl mesleğini sürdürdükten sonra meslek hayatına ara vererek şarkıcılığa yönelmiştir. internette yayınlanan kliplerinin kazandığı azımsanamayacak popülerliği 2006'da onu tekrar gündeme getirmiştir. Türkiye'nin en çok izlenmiş videosu ününe sahip. "Çikita Muz" adlı şarkısı, klibiyle gündemden uzun süre düşmemiş, hâlâ etkisini yitirmemiştir. Şarkılarıyla çeşitli televizyon programlarına katılmıştır. Kendisini Türkiye'nin Hiperstar'ı olarak tanımlayan şarkıcı bazıları tarafından eğlence konusu yapılmıştır. 2012'nin mart ayında Gülben Ergen'in gündemde olan telefon mesajlarının içindeki "Şahdamarımsın" sözüne gönderme yaptığı "Şahdamarım" adındaki yeni şarkısıyla tekrar gündeme gelmiştir.
her günün şafağında doğuya baktığım halde bir türlü gelmeyen popstar.
görsel
Picasso'nun müzik dünyasındaki versiyonudur.
nane şarkısı ile ün yapmış sanatçıdır.
Şahdamar adlı eseri zil sesimdir.
Kötü bir sese sahip şarkıcı.
On numara çikita muz şarkısıyla gönlümüze taht kurmuş şarkıcı.
Dünya yıldızıysı herhalde galaksi yıldızı oldu herhalde, voyager 3 olup uzay boşluğunda süzülüyor sanırsam. Nerdesin be ayna başlım.
ozan halkası.
Hulk kozanı.
hasta bir çocuğu sosyal medyada takip ederek manevi destek olmayı reddeden ancak armağan çağlayan ın programına çıkmak için 1 milyon lira isteyen sanatçı!
Geçenlerde bu herifin YouTube kanalına denk geldim.
Oğlum çok net söylüyorum bu herif psikoz.
Video kanalında o kadar komik videolar var ki, görsen nerenle gülersin ben bilemem.
Adam YouTube kanalının 7 milyar kullanıcı tarafından takip edildiğini, ama Elon Musk ve Bill Gates tarafından kullanıcı sayısının düşük gösterildiğini düşünüyor. Sadece düşünmüyor buna inanıyor. Canlı yayın yapıyor, Bill Gates ve Elon Musk'a bağlanıyor, mahkeme organize ediyor. Herifleri suçluyor, parlıyor, dümdüz saydırıyor.
işin enteresan tarafı Elon Musk ve Bill Gates Türkçe konuşuyor amına koyim.

Çok vicdansız insanlarımız var bizim.
Lan herif hasta amına koyim hasta.
Kendisine saygı duymuyorsanız, anasına babasına saygı duyun.
Ölüsü olan bir gün, delisi olan her gün ağlar.
iki dakika güleceğiz diye ayağı taşa takılanı sikiyoruz.
Lan herkesin başına gelebilir, kimin ne olacağını kim bilir?
Yeni iğrençliği bu
https://www.tv100.com/ajd...imi-yalasin-galeri-687301
bu adamın gündem olduğu zamanlar herşey daha iyiydi sanki,çikita reis.