bugün

ajdar anık'ın son 1 senedir sesi soluğu çıkmamasına karşılık olarak söylenecek soru cümlesi. çoğu kişiyi de tedirgin etmiştir. nasıl geri geleceği merak konusudur.*
ilginçlikleri özlenen ajdar'ın nerelerde olduğunu öğrenmek için akıllara gelen sorudur. bence dönüşü muhteşem olucak *
(bkz: elma dersem çık armut dersem çıkma)
alihan'la mutlu bir evlilik sürdüğü gelen haberler arasındadır.
özleyenler için : http://www.topstarajdar.com/resimler.php *
Rtük tarafından kamera önüne çıkması yasaklanmıştır rivayetini doğrulatan meraklı, heyecanlı soru cümlesi.
(bkz: ajdar la konuştum haberler iyi)
-ajdar neredesin?
-kurtarın beni yamyamlar kaçırdı beni kazan falan yanıma bir de sırp kasabını koymuşlar kurtarın ne zamandır biri arar diye bekliy...
-sana da iyi günler iyi tatiller...
dıt dıt dıt
-oh be.
(bkz: bir telefon kadar yakınında)
bizim bi arkadaşta cep telefonu numarası vardı bu adamın. abi biz senin hayranınız diyip kandırıyoduk konuşturuyoduk adamı o da inanıp ne zaman hangi programa çıkacağını, çıktığını ve izleyip izlemediğimizi soruyodu; işin garibi bi de mühendis bu adam... deli taklidi yapanlara inanmamak lazım. türkiye de nerden iyi reyting, para kapacaklarını; ünlü olacaklarını bilerek öyle hallere bürünüyo bu adamlar.
(bkz: bi ajdar vardı noldu ona)
(bkz: fırtına öncesi sessizlik)
aslında meraktan değil de korkudan söylenmiştir.
-aniden gelme ürkmeyelim.
(bkz: kalbimizde)
http://www.haber3.com/news_detail.php?id=471870

ve beklenen an.
kim bilir belki de harkulade besteler yapmak için kabuğuna çekilmiştir.
(bkz: aman allah korusun)
eminim dönüşünü mükemmel bir parçayla birleştirerek biz müzik severlerin, bu hasret dolu günlerini sona erdirecektir. şimdilik nadasta olması muhtemeldir. normal tabi sanatçılar ara sıra kafa da dinler.
sevenlerini üzüntüye boğmuşa benziyor. hayırlısı bakalım.
(bkz: yerine recep bulbulses)
fırtına öncesi sessizlik olmaması umulan olay. *
kıyamet alametlerinden olabilir.
devamı gelecekse iyi bir şeydir.
rtük'ün kadife sesli şarkıcımıza ekran yasağı koymasindan kaynaklanan gözükmemezliktir..

(bkz: özledik be ajdar) *
kayıp aranıyor.görenler 0xxx araması rica olunur.
hepimizi derinden yaralayan durumdur. her gece rüyalarımda görüyorum , öyle özledim. ben de sizi özledim halkım diye haykırıyor. elimi uzatsam tutacak gibi oluyorum ama nafile, kayboluyor gözden. nerelerdesin ve ne yapmaktasın şimdi? ah... ah...*
büyük ihtimalle bir albüm çalışması yaptığı için yoktur ortalıkta. * *
güncel Önemli Başlıklar