1. 1.
  çikita muz isimli grammy ödüllü klibin başlarında, ajdar anık beyfendinin gaddarca muz ısırış stilinin genç bünyeler tarafından ısrarla öğrenilmek istemesinden sonra yazılması gereken rehberdir.

  öncelikle, 1 yıl boyunca kendinizi eve kapatın. öss'ye hayvani şekilde hazırlanın. über bir puan yapıp, en taşaklı üniversiteleri tercih formuna yazın. tabi bölümlerinde psikopatlığa sürükleyecek bölümler olması lazımdır ki, mesela makina mühendisliği idealdir.

  ardından okula yerleşin. memur saçı bırakın, asosyal takılıp okulda hiç arkadaş edinmeyin. sınavlara pek çalışmayın, alttan dersleriniz kalsın. okulu kati suretle 4 yılda bitirmeyin. alttan gelen dersler geceleri kabuslarınıza girsin. akabinde, 5 veya 6. yılda diplomayı alın. memur saçınız artık dökülmeye başladı değil mi ? eheh.

  kafayı hafif tırlattıktan sonra, envai çeşit yerlere cv bırakın. işe alınmayınca, vurun askere gidin. kısa dönem yapıp gelin. fakat isterseniz opsiyona göre yedek subay da yapabilirsiniz. hem daha yardımcı olur. geldiğinizde 2-3 yıl kadar bir şirkette, saçma sapan bir işte çalışın. kafayı daha da mı yediniz ? oh yeas. doğru yoldasınız.

  evet geldik last chaptera. bir yarışma programına katılıp, abuk subuk hareketlerinizle jüriyi güldürün. saçma sapan şarkılar söyleyin, sesiniz güzelse bile çirkin bir şekilde şarkıyı söyleyin. ardından ünlüsünüz. her reality showa çıkabilecek kadar ünlü biri olacaksınız. şaklaban hareketlerle insanları güldürüp, denyo bir prodüktör bulduktan sonra ilk maxi single için kamera karşısına geçeceksiniz. klibin atmosferi veya şarkının sözleri muz ile alakalı olmayabilir.

  kafayı o kadar tırlatmış olacaksınız ki, işte o an ancak o an muzu öyle ısırabilirsiniz. başka seçeneği yok. o kadar içten, yürekleri ısıtan bir şekilde muzu ısırmak her babayiğidin harcı değil. ya da soyun, bildiğiniz gibi yiyin anasını satayım...
  4 ... dark jedi in da house