1. 1.
  pek hoşlanılmayacak bir durumdur.
  zira,

  bir düşünün asansör bekliyorsunuz, asansörün kapısı açılıyor veee karşınıza ajdar çıkıyor; o heybetiyle asansörün tam ortasına dikilmiş, hafiften bacaklarını ayırmış ve dişlerini göstererek size gülümsüyor. böyle bir durumda koridorun ortasına sıçası gelir insanın.

  apartman yönetim kurulu toplanır ve toplantıda ajdar anık söz alır ve ben bu apartmanın en saygın, en ünlü mega sakiniyim... gibisinden laflar ederse o apartman için yönetici bulmak bir hayli zor olur.

  hele bir de kapı komşuluğu gibi bir piyango varsa; akşam vakti kapınızı çalıp "hu huu komşu çikita muz var mı ?" gibisinden bir istekte bulunursa katil olunabilir.

  editjivet: eksi oy verildiğini gördüm ve inanın çok şaşırdım. (bkz: ajdar anık ın yazar olma ihtimali)
  2 -2 ... morjivet
 2. 2.
  (bkz: yaşamaktan soğutan anlar)
  ... tuysuzseftali
 3. 3.
  + geldim yine kapına hadi beni döv sana. bir fincan tuz isticektim. çikita tuz tuz tuz...
  - tamam lan sus bağırma tuz diye kapımın önünde allah belanı versin al tuzu hadi bi siktir git kay koy. çikita çay çay çay...
  + nane nane nane nane nan nan nannane
  - eşşeğinsi eşşeğinsi sikiiii eşşeğin sikiiii. hadi siktir tir tir. hadi siktir tir tir tir...

  gibi melodik bir diyaloğunda yaşanabilmesi muhtemel durum.
  1 ... okuzcan
 4. 4.
  ajdar denen kişilik ile 129t hattinda yarim saat yolculuk etmeye dahi tahammül edemeyen bendenizin muhtemelen sokakta yaşamaya karar vermesiyle sonuçlanacak durumdur.

  (bkz: ajdarla ayni otobüse binmek)
  1 ... giftofdark
 5. 5.
  hayalimdeki durumdur.zira ondan alacağım dans ve müzik dersleriyle kısa süreli de olsa ünlü olabilirim.bundan daha iyisi mustafa topaloğlu ile komşu olmaktır
  ... yerbamate