Advertisement

 1. 1.
  Olay 2 3 ay önceye dayanıyor. Başvuru yaptım. Kabul edildi aradılar kayıt için 150 lira istediler yatırdım. Keklendim sandım işin açığı. Paradan sonra resimlerini yollayın dediler yolladım. Sonra belgeler istediler savcılık belgesi, sürücü belgesi çıktısı vs. Yolladım faks ile. Sonra bir kaç hafta ses çıkmadı derken aradılar müsait olduğum bir tarih sordular neden dedim adıma bilet keseceklerini casta çekim için çağırdıklarını söylediler söyledim tc verdim telefonuma mesaj geldi. O tarihe uçak bileti. Gittim ilk önce diksiyon, dış çekim, deneme kayıtları yaptılar. 1 gün kalacak otel ayarlandı. Sözleşme imzaladım 1 yıllık bir de 2.000 lira civarında prim verildi. Ve evime geldim projeler için arayacaklarını söylediler. Bekliyorum. Amacım cast ile işi olanlardan bilgi almak bu işler nasıl yürüyor ve nasıl seçiliyor. Teşekkür ederim.

  https://resmim.net/f/wRLtea.png kabul basvurusu

  https://resmim.net/f/sd10x7.jpg hava alanında iken
  1 -4 ... ataturkcuu yazar
 2. 2.
  Gol olur.
  ... mr forever happy
 3. 1.
  Kısaca şöyle, dizi film setlerinde herhangi bir oyuncu eksik olduğunda veya senaryo gereği fazladan bir oyuncuya ihtiyaç olunduğunda ajanslarla iletişime geçiyorlar ve o kriterlere uygunsanız sizi dizi-film setlerine yolluyorlar devamı oynamanıza kalmış.
  4 ... soundofsilence
 4. 2.
  Bi hevesle kayda gelen herkesten 100-200 düdükleyip biz sizi ararızla uğurlayıp ayda yılda bir belki bir belki iki talihliyi 20 tl ye figüran yapan sistemdir.
  3 ... uzunkartal