bugün

Ailenizden nefret etmekle ve ömür boyu tek başına yaşamak ile sonuçlanmaktadır. Artık yaptıklari her hareket batmaya başlar ve evden gitmek için her sabah ve her gece dua edilir.
herşeye karışırlar ekonomik özgürlüğünüzü elinizden alırlar.

babam beni 2 ay içinde 300 tl zarara uğrattı.
Ergenliği atlattıktan sonra güzel gelir merak etme.
her işinize karışırlar o yüzden rahatsız hissedersiniz.
günümüzde pek çok türk gencinin imkansızlıktan ötürü içinde bulunduğu psikoloji bozucu durumdur.

anne baba sizi ne kadar severse sevsin, asla sizi anlayamazlar. yaşlarının verdiği özgüvenle düşündükleri ve söyledikleri her şeyin sizin için en iyisi olduğunu düşünürler ancak birçok anne baba aslında gençliğinde verdiği yanlış kararların neticisinde istemediği bir hayat yaşayan insan grubudur. bu yüzden söyledikleri çoğu şey kendi hayatlarında içlerinde kalmış şeylerdir, asla sizin duygularınızı önemsemezler ve dikte ederek 30'lu yaşlarına gelmek üzere olan bir insanın fikrini değiştirebileceklerini zannederler.

maddi olarak çok rahatlık sağlasa da manevi açıdan fazlasıyla yıpratıcı bir olaydır açık ve net.
her şeyin bir bedeli var bu hayatta kira vermemek ama psikolojik olarak sikilmek.
üç kuşak birarada 17 sene yaşamış bir ailenin üyesi olarak net olarak diyorum ki; kalıcı olarak delirmek için birebirdir.
Zordur. Maddi yetersizlikten dolayı mecburen yapılandır. Bir iş bulunduğunda ev itinayla terk edilecektir.
Kimi ne göre ceza iken kimine göre nimettir. Ailem hiç bana karışan eden tipler değil. Her zaman güvenleri tamdır. istediğim her yere giderim gezerim tozarim. Yer içerim. Para da harcardım. Yani bekarken çok karışan eden yoktu fakat ailesi baskıcı ve diktatör olan insanlar için aile evi eziyete dönüşüyor. Sürekli benin senin için saçımı süpürge ettiler, sürekli aile içi kavga ve hakaret... gerçekten zor süreçler. Böyle olan insanların ayrı eve çıkmaları en iyi ruh sağlıkları için ama kira fiyatları bu Haldeyken anca kulübede yaşar tc halkı. Zor kelam vesselam. Aileniz iyiyse ve her konuda size destek çıkıyorsa şükredin el üstünde tutun. Bu gözler ailesi tarafından psikolojisi berbat edilmiş insanlar gördü ve ebeveynlerin çocuklara verdiği hasarı yedi cihan bir araya gelse veremez
özlenir.
işkencedir.
güncel Önemli Başlıklar