1. 1.
    http://www.posta.com.tr/e...yisi-cikti-haberi-1385066

Dün canlı yayına telefonla bağlanan biyolojik anne, 13-14 yaşlarında, kendime sahip çıkamadım, sana nasıl sahip çıkayım. Sana kapım her zaman açık ama ben lenf kanseriyim. Psikolojim bozuk benim. Babam seni çöpe atmadı. Hastayım gelemem." Dedi.

Çocukken öz ağabeyi Mevlüt Eke tarafından tecavüze uğrayan Kezban Hanım'ın bu birlikteliğinden Hasancan'ın dünyaya geldiği öğrenildi.
    Henüz 13 yaşında olduğu ve ailenin bu konunun üstünü örtmek için Hasancan'ı evlatlık vermek zorunda kaldığı ortaya çıktı.
    Esra Erol'da gerçeği öğrenen Hasancan "Siz nasıl insanlarsınız, hem sizden hem kendimden utanıyorum" diyerek şokta olduğunu ifade etti.

arkadaşı öz ailesini aradığına, arayacağına pişman etmişler. çok iğrenç ve yaşaması zor durum.
    5 -2 ... hatake kakashi
  2. 2.
    (bkz: e-devlet soy sorgulama)
    1 -1 ... kazangap
  3. 3.
    okurken nefes almayı unutturan gerçek lanet acı bi hikâye.

çok yakın bir iş arkadaşımın da bizzat başına gelen olay -imiş- ayrıca. hem de noktasına kadar aynısı. evlatlık olması, dayısının, babası olması; yıllar sonra bunu bi şekilde öğrenmesi..

ancak bir fark var ki bu arkadaşın da bizzat uyması gerekir:
    arkadaşım müthiş dirayetli , edepli, vatansever, babayiğit, genel kültürü yerinde, şiir türkü seven birisidir.
    bu yapılanın suçu kendisine ait değil sonuçta. utanılacak zerre kadar birşey yok.
    1 -2 ... kor kursun