bugün

basit kişilik sahibi bayanların kötü yola düşmesidir.
zaten genelde bu tür bayanların amacı ' ailemden ayrılırsam evimde içki içer erkek bile atarım ' demektir.
allah bizleri bu bayanların şerrinden korusun inşaallah.

görsel
yollu kaba bir tabir. özgür diyelim, canının istediğini alır , istemediğini almaz. almadıklarıda yollu bu diye çene çalıştırır.
yobazlarin düsüncleri.
nezaman biraz aydinlanacaksinjz. merak ediyorum.
birtakım niyeti bozuk orospu çocuklarının kendilerine has düşünceleridir.
Anne babasının doğrularından uzaklaşıp kendi doğrularını rahatça yaşayabilmesi kadınları yollu mu yapar sorusunu sorduran önerme.

erkek egemen dünyada özgür kalabilen, kendi doğrularını korkmadan, bana yollu mu derler düşüncesiyle tedirgin olmadan ortaya koyabilen kadın, ona yollu diyen her erkekten en azından daha cesurdur.
gerzekçe bir düşünce kalıbıdır. genelde kalıpsız insanlar söyler. çapsız kişiler.
bir kızın yollu olmasını ailesi engelliyorsa o kız yine de yolludur!
yolluluk tipte yaşantıda olmaz beyinde olur!
annesi ailesindn ayrı yaşamış oç beyanıdır.
aile ile beraber yaşayıp yollu olan bayanlardan tek farkları gizlileri ve saklılarının olmamasıdır. buda bazılarını acıtır, bazılarına kapak olur. çünkü o bazıları bunları hayal ederek otuz bir deryalarında kulaç atıp sonra utanmadan bok atarlar.
aile dediğin de eskiden bir sevgi vardı, aile türk halkının özüdür.
maalesef dogru gercektir.

kendi baslarina yasayan kizlar baya rahat oluyor. pardon veriyor. cok deneyimim var bu konuda.
Siktir git seni kevaşe Kezban.
Ananızın yollu olmasıdır.
görsel
şimdi hepsi diye yorumlamak yanlış olur.

Bu şekilde davranan emin olun azınlıktır. Ama bizim ülkemiz de o azınlıklar maalesef çok muş gibi görülür.
şunu trollüyorum ayağına yazabilmek insan olmamayı gerektiriyor. her gün kadın cinayeti, tecavüz işlenen bir ülkede bu tip söylemler suç kapsamına alınmalı.
görsel

edit: eyvah eksilenmiş. ironi babuş bu.
Benim şahsi görüşüm yanliş bir söylemdir.
Sonuç'ta bir elin parmakları bile bir değilken her bayani ayni kategoriye koymak yanlıstır.
güncel Önemli Başlıklar