bugün

Katıldığı televizyon programında 12 yaşından beri ailesi tarafından para karşılığında köydekilerle birlikteliğe zorlandığını söyleyen D.A, Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar dedi.
.

görsel

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuran D. A, ailesi tarafından yıllarca istismar edildiğini iddia ederek yaşadıklarını anlattı.

Gaziantep’te doğduğu köyde yıllarca ailesi tarafından tüm köylüye para karşılığında birlikteliğe zorlandığını söyleyen D. A, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istedi. Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar diyen D.A,  "tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!” dedi.

Didem Arslan Yılmaz’ın “Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?” sorusuna D.A, “Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar.” yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. D.A’nın eşi B.A ise araya girerek, “Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım” dedi.

D.A'nın eşi B.A’nın “Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim.” ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.

Canlı yayına D.A ile ilgili telefonla bağlanan isimsiz tanıklar dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Tanıklar, annesinin D.A'yı, “1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık karşılığında başka erkeklere sattığına" şahit olduklarını söyledi.

https://www.cumhuriyet.co...diklarini-anlatti-1871735
Anadolu irfanı örneğidir.
görsel
görsel

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME'de Dilek'in yardım çığlığı Türkiye'yi derinden sarstı. "12 yaşından beri annem beni satıyor" diyen Dilek, Türkiye'yi ekran başına kilitledi. "Ekmek karşılığında satıldım" diyen Dilek başına gelenleri anlattı, tüm stüdyo gözyaşlarına boğuldu. Dilek'in açıklamaları herkesi şoke etti. “Babam ve abim beni istismar etti, kardeşime de aynısını yapacaklar!” dedi.

https://www.haberturk.com...-boguldu-haberler-3201674
Öyle köyün amına koyayım ben bir kişi de çıkıp şikayet etmemiş mi.
Oha oha çüş bu ne. Sodom ve gomore bunların yanında melek kalır.
bu ne amk. buna da taş yağmıyorsa yukarıda birileri bizi artık izlemiyor demektir.
Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de 17 yaşındaki Dilek Albayrak’ın “Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" sözlerinin ardından Gaziantep Valiliği harekete geçti.

görsel
görsel

Valilikten yapılan açıklamada, 23 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan bir televizyon programında D.A. ve eşi B.A.'nın cinsel istismar konulu bazı iddialarına yer verildiği belirtilerek, "Bahse konu olay televizyon yayınından yaklaşık 6 ay önce 5 Nisan 2021 tarihinde Şahinbey Mahallesi Gülpınar Mahallesi'nde meydana gelmiş ve ilçe Jandarma Komutanlığımız kolluk sahasında gerekli işlemlere başlanmıştır. Aile içerisinde yaşanan karşılıklı suçlamalar ve şikayetler üzerine konu adli makamlar tarafından takip edilmektedir. S.T. isimli kişi beyanında, küçük kızı S.T.'ye (13) damadı B.A.'nın cinsel istismarda bulunduğu B.A.'nın kendisine ve kızına zorla uyuşturucu kullandırdığı ve uyuşturucu madde ticareti yaptığını iddia etmiştir. Suçlama üzerine D.A. ve eşi B.A.'nın evinde yapılan aramada uyuşturucu ve silah bulunmuş ve gerekli adli işlem yapılmıştır. 5 Nisan 2021 tarihinde adli tıp uzmanı raporuna göre; S.T.'nin muayenesinde eski ya da yeni bir istismara maruz kalmadığı tespit edilmiştir. Akabinde S.T., Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğümüz tarafından koruma altına alınmıştır" ifadelerine yer verildi.

B.A. hakkında yapılan işlemden 2 gün sonra eşi D.A.'nın müracaatta bulunarak annesi S.T.'nin zorlamasıyla 13 yaşından itibaren cinsel istismara maruz kaldığı yönünde beyanda bulunduğu aktarılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

"Verilen ifadeler ve suçlamalar sonucunda taraflar arasında husumet oluşmuştur ve açılan karşılıklı davalar devam etmektedir. Yayınlanan haberler üzerine olaya karıştığı iddia edilen kişilerden D.A.'nın anne ve babasının da aralarında bulunduğu 12 kişilik grup, 24 Eylül 2021 günü Gaziantep Adliyesi'ne giderek iddialara yer veren televizyon programı ve iddialarda bulunan D.A. ve eşi B.A. hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardır. Adli makamlar tarafından dosya üzerinde gizlilik kararı bulunmakta olup her iki tarafın iddiaları ve iddialar üzerine yapılan işlemler dosyada mevcuttur. Adli süreç devam etmektedir. Bununla birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğümüz konuyu bütün yönleriyle takip etmektedir."

https://www.yenicaggazete...iklama-yapti--476247h.htm
Şimdi okudum ve kanım dondu resmen. Herkes mi göz yumdu yani? Bir tane dahi insan evladı yok muydu da sesinizi çıkarmadınız daha kullandınız kızı? Lanet girsin size de köyünüze de.
Anadolu köylerinde bu ve benzerleri çok vardır, resmen anadolu irfanı nedir sorusunun cevabı.

Atatürk boşuna köylünün eğitim ve öğretimine kendini adamadı böyle iğrençlikler, dönemin kitapları olan kuyucaklı yusuf vb. de görülebilir.
Köylüyü ve cahili eğitmek gerekiyor. inandıkları dinin türkçe karşılıklarını ve anlamlarını da bilmeleri lazım.

Fil suresi okunurken ağlayan yaşlılar var maalesef...
Her bokluk mutaassıp yerlerden çıkıyor. Rezalet. Bu köyde hiç mi ahlak vicdan sahibi biri yokmuş? Pes vallahi.
Muhafazakar ve dindar goruslerin savunuculugunu yapanlarin gercek karakterlerini ve yasamlarini bir kez daha goz onune seren durum.

Bu kizin ailesi de onu kullananlar da muebbetle yargilanmali.
güncel Önemli Başlıklar