bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kız erkek farketmez her türk gencinin yaşadığı bir sorun olarak görülebilir. anne baba olmadan bu triplerin gerekliliği anlaşılamaz asla.

  eve saat 11 i geçerek geldiğinde aile bireylerinin sana tepkisini çoktan uyumuş numarası yaparak göstermeye çalışması gereksiz bir triptir. nitekim koca bir insan olmuşsundur ayrıca bal kabağına dönüşmeden eve dönemyi de bilmişsindir. isterlerki evde onlarla birlikte dizi izle. hiç mi genç olmadınız dedirtirler. o kadar eğlendiğinizi burnunuzdan bilerek ve isteyerek getirmişlerdir. hatta şu anda fısır fısır bak bir de internete girdi hiç utanma yok bu kızda gibi bir muhabbet bile dönebiliyor olabilir. gel de sinirlenme gel de gerilme.
  1 ... like a bird
 2. 2.
  uyarığı niteliği taşımaktadır.
  edit:
  (bkz: anne tripleri)
  (bkz: baba tripleri)
  ... like a bird
 3. 3.
  "eve neden geç geldin", "bak oğlum önce konu çalış sonra test çöz" gibi triplerdir. candan can alır.
  2 ... pergamon
 4. 4.
  'eve neden geç geldin' gibilerinin yanında 'eve neden geldin' şeklinde olanları da mevcuttur.
  2 ... solid_snake
 5. 5.
  malesef genelleme yapılacak olursa kızların daha cok karsılastıgı durumdur.hatta 'anne-baba*ben bursada kacta geliyorum eve biliyorsun' seklinde bir savunma yaptıgınızda 'burası bursa degil' gibi bir cevap almanız muhtemeldir. *
  3 ... misspoison
 6. 6.
  siz acılarınızla odaya kapanmışken gelip bilgisayarda bir işleri olduğunu ve uzun bir yazıyı sizin için yazıp yazamayacaklarını sorarlar. "de get" dersiniz kibarca. "zaten ne istedim de yaptın" derler.
  ... meydanbenim