1. 1.
    doğru düzgün hata bile yaptırtmazlar o hataları telafi edemessiniz. sonra zamanla sürekli onaylanmak istersiniz. bu ülkede çok cahil ebeveyn var.
    5 ... kagit helva
  2. 2.
    Geri zekalı.
    ... mechul yazar
  3. 3.
    Çok doğru bir noktaya değindin yazar kardeşim diye +1 ile katıldığım önerme.

Anne babanın evlatlarının özgürlüğünü kısıtlaması tamamen tavuk yumurta olayı, bir nevi genetik bir durum aslında. Dominant anne babanın evlatları baskılanma dolayısıyla özgüvenleri diğerlerine nazaran düşük yetişiyorlar genelde, özgüvenleri düşük olan evlatlar risk almaktan kaçınıyorlar. Yani sorun bir başka sorunu yaratıyor, zincirleme tepkime mantığı.

Aslında evlatlar bir kere kaçıp gitseler, kaybolsalar, tekrarlasalar aile buna alışana kadar problem olmayacak, öylece kabul edecekler ama evlatlar güvenli alanda kalmaya ihtiyaç duyuyorlar içten içe. Hem bu özgürlük kısıtlamasına isyan edip anne baba ile tartışıyorlar çünkü frontal lob gelişkin ve yetişkin bir birey onlar artık ama bir yandan da baskılanmış karakterleri onları safe zone da tutmaya zorluyor.

Eyyorlamam bu kadar.
    1 ... siyah alfabe
  4. 4.
    Delirin.
    Ben çocukken delirdiğim için muafım.
    1 ... vatansever terorist
  5. 5.
    Demek ki özgürlüğünüzün kısıtlanacagı Şeyler yapmak istiyorsunuz.onlarda deneyim sahipleri o yollardan geçmişler senin kötülüğünü istemiyorlar. keşke dinleseniz.
    1 -1 ... irradiance
  6. 6.
    Onun tecrübesi daha fazla olabilir ama bu herseyime onun karar vereceği anlamına gelmiyor tek basıma birey oldugumun farkına varması gerek hata yaparsam onun sorumluluklarınıda ben almalıyım. Bütün sorumluluğu çocuguma yükliyim ama özgürlüğüde elimde olsun. Öyle bişe yoook. işin rengi değişti sözlük bundan sonra olacaklar için ben sorumlu değilim.
    1 ... feministmiyimneyim