1. 1.
    örtülü kadınları temizlikçi gösteren bütün dizilerdir.

Tamam öyleleri var.Kabul ediyorum.Ama neden alternatif göstermiyorsun.

Bu apaçık kötü niyetli olduğunuzu gösteriyor.

Benim ailemde öyle temizlikçi örtülü kadın tek bir tane var.Onunda eşi öğretmen.Diğerleri kocaları bir işe yarıyor.Kendileri evde keyif çatıyorlar.

Bakan eşleri hatta daha ötesi başkanın eşi kızları örtülü devletin başında sizi yönetiyor.

Düşmanlığınızı daha profesyonel gösterin.Böyle basitleşiyorsunuz.
    3 -4 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Bir ben mi görmedim böyle bir dizi.
    1 -2 ... sweet pyschopath
  3. 3.
    sweet pyschopath çocuklar duymasın emine ve beş para etmeyen kocası buna en bariz örnektir.
    2 -1 ... salon beyefendisi
  4. 4.
    bu cumhuriyetin büyüklerinden miras kalandır. sarıklılıları, başörtülüleri, namaz kılanları yani müslüman olduğunun bilincinde olanları her zaman küçük göstermeye zavallı göstermeye çalışmışlardır. bunu kemal sunal filmlerinde bool bol görürüz. bu ayyaşlara göre başörtüyü okumamış cahil kesim aydınlanamadığı için medeniyeti yakalayamadığı için çağdışı olduğu için takar. hakeza sarık, cübbe ve şalvarda da öyle bir tutumları vardır. bugün başörtüsü tabusu neredeyse tamamen yıkılmış durumda. diğerleri için gösterdikleri düşmanlık hala devam etmektedir.
    3 -2 ... kurmay albay
  5. 5.
    temizlikci olmayı kötü bir şey kabul eden elitist dinci osurmasıdır.
    temizlikçi kadın olmakta kötü bir yan yok. alnının teriyle para kazanıp evine ekmek götüren eli öpülesi kadınlar onlar.
    bu yobazın iyi kadın örneği de evde koca parası yiyen kocası kadar konuşan süslümanlar.
    ye kürküm ye.
    2 -1 ... fanfan la tulipe
  6. 6.
    Ben de kotu diyince sandim kotu kadin gosteriyorlar.

temizlikci olmak kendi parasini kazanmak kotu bir seyse demek ki.

bir kere o temizlikciler siz yobazlarin bahsettigi dinci turbanli tip degil.
    Kirsal kokenli basini orten kadinlar sadece.
    Ve paralarini kazaniyorlar.
    Asil elitist olanlar sizin gibi yeni tip dinciler.
    Temizlikcileri kucuk goren kim oluyor acaba bu sekil.
    Benim bildigim yaninda temizlikci calisan aileler var gayet arkadas ve aileden gibiler.
    1 -2 ... antik sarapci
  7. 7.
    fanfan la tulipe çarpıtma temizlikçi ablalara laf eden yok.kötü gösteren zihniyete laf var.

Hep kendinizi okumuş aydın gösterip öyle giyinenleri cahil köylü gösterirseniz bu bariz gözlere batar.Batıyor.

Tamam mı çarpıtmayalım.
    1 -3 ... salon beyefendisi
  8. 8.
    dizileri yapan kimselerin bunu başörtü düşmanlığıyla yaptıklarını sanmıyorum. sebep bu tip işlerde okumamış, taşradan gelmiş insanların çalışmasıdır. başörtülü kadınların iş hayatına atılma serüveni yeni başladı. ayrıca geçmişin hatalarını sürekli gündemde tutmanın kime ne faydası var?
    4 ... nadia nadia
  9. 9.
    bu sefer de temizlikçi kadınları savunmama neden olan argüman. temizlikçi kadınlar kötü mü?
    ... lennonmccartney
  10. 10.
    fanfan la tulipe ablam öyle örtülü olanlardan işletme doktorada o sizin 28 şubatta önünü kestiğiniz örtülü kızlardandır.

2 yıla gidip dgs de ilk bine girip 4 yıla çıkartıp yüksek lisans yaptı şimdi doktora yapıyor.

katsayı olmasaydı.ilk mağduruydu.Doktor olurdu.

Sizin müslümanları cahil bırakma projesine eyvallah demedi yürüdü gitti.
    1 -2 ... salon beyefendisi