1. .
  dunyanin en tiksinc aile aktivitelerinden sadece birisi.cocukluktan baslayip bazi yerlerinizdeki killarin beyazlasmasina kadar bunu yapan aile bireyleri vardir. devamli viz viz eden her kimse katl-i vaciptir, gel gor ki aile bireyidir bisey diyemessiniz. kendilerinin iyi oldugunu dusundukleri salagin biriyle (dikkat edin burda cok daha agir kelimeler kullanmamak icin kendimi zor tutuyorum) devamli bir mukayese sizi o salaktan ve aileden nefret ettirir. bir de bu mukayese asla dogru yolla yapilmaz..ailenin baska bir bireyiyle oncelikle o salak ovulur de ovulur, goklere cikarilir sonra 'ahh biz bilemedik cocuk yetistirmeyi..'tribine girilir. ornek verilecek olursa;
  -ay, hayriyaanimin oglu tolgahan ne kibar cocuk..annesinin elini soguk sudan sicak suya sokmuyo
  +ay evet bulasiklari camasirlari da yikiyomus..erkegim diyo mu..cogu kizdan iyi ayol..
  -sukriyaanimin kizi nazligul de is bulmus, evlenmis erkenden..masallah cok gozu acik..aferin..
  'yeter ulan yeter sikerim tolgahani da nazligulu de beynimi siktiniz beaa..' diyesi gelir insanin. son derece hoduk, normalde nefret etmeye bile tenezzul etmeyeceginiz bu kisilerden bosu bosuna nefret edersiniz, sonra kendinizden..burdan bunu yapan ailelere sesleniyorum.. (bkz: bi siktir git)
  3 ... cemcuk
 2. .
  dinen sakıncalı değildir.
  ... kirmizi takkeli imam
 3. .
  eğer karşılaştırma ders konusundaysa şevki ortadan kaldırandır.
  1 ... legend of the stranger
 4. .
  başaramadıklarını çocuklarında deneyen ailelerin onları pazarladıkları ortamlardır.aynı günahları işleyen çocuklarını beyenmeyen onları puanlandıran,misafir önünde yere göğe sığdıramayan misafir gidince yargıya devam eden aile modaelidir.
  ... birdman