bugün

fantastik maceralara yol açabilecek deneyeceğim eylem.
Heleki Eskişehir gibi bi yerde çıkıyorsan her gün akşam yemeğini yapacak başka bir hatun bulursun.
her akşam ayrı bir hatunla sevişme sevdasının sonucudur. dört ay sonra vay arkadaş ya, hala tık yok sesleri gelir.
eğer kadınlarla yakınlaşmakta sorun çekmeyen, çok arkadaşı olan biriyseniz gerçekleştirmenizde sakınca olmayacak aktivitedir. aksi takdirde tekrar düşünün.
bağımsızlığını ilan etme durumu.
çıkını toplayıp, para hesabını 5 kere yaparak aile evinden ayrı eve çıkmak, büyük bir sorumluluğun başlangıcıdır.
Arkadaşınla çıktıysan bitakım sorunların başladığının göstergesidir.
Tek çıktıysan bir süre sonra başlayacak can sıkıntısının habercisidir.
Uzun bir süre ayrı evde kaldıktan sonra bu iki olumsuzluğu da yok etmek için ailenin yanına geri dönmek sıkıntıların en büyüğüdür.
teoride çok güzel ama iş ciddiye bindiğinde kira, faturalar, temizlik, yemek vs.. dertleri olan ve zamanla ben ailemin evine geri dönüyorum dedirtecek durum.
en pratiği, bu huruç harekatını aynı evi arkadaşlarla paylaşarak yapmaktır.
Haftasonları misafirliğe gidiyordum aileme:)))
17 yıl önce yaptığım şey. gerçi geri dönmek istesem gidebileceğim bir ailem bile kalmadı.
3 yıldır kendi evimdeyim.Zor lan zor.
aynı eve çıkmak gibi demeyelim de evin üstüne kendime ayrı bi oda yapmak gibi düşüncem var. evlenmediğim sürece ayrı eve çıkmayı düşünmüyorum. şu hayatta bi abim bide annem var zaten. onlardan uzakta olup da ne yapacam.
Hüsranla sonlanır. Yapmayın. Abi tavsiyesi boku yersiniz.
var bir hayalimiz.
güncel Önemli Başlıklar