bugün

doğru yerden zorlarsan ağlar bu. 20li yaşlarının ortalarına doğru dank etmiştir. sonlarına doğru üstesinden geldim sanıyordur. ama zorlarsan zırlar. "ahh be abi" der bunlar bile. ama hayat güzel değil mi abi. bir şekilde geçiyor boktan da olsa günler.
seks yapmaktan bıkmış erkektir.
yalnızlığını ve zenginliğini vurgulayarak gerekli yerlere mesaj ileten erkektir.

hadi kızlar kaçırmayın bu fırsatı... diyerek destek olalım zengin erkeğe.
keyif çatıyordur. oh miss...
inşallah, hayırlısıyla ben de öyle olurum.
radar ekraninda yasayan tiplerdir, kendisi halinden memnun olsa bile annesi ve talip olacak vatandaslarin radarindadir ve bu durumun farkinda olmasi da kendisini cok bunaltmaktadir.
parasını elin veledine, karısına yedirmemiş erkektir.
http://www.google.com.tr/...p;ved=1t:429,r:0,s:0,i:65
Kızların dedektörle aradığı erkektir.
hayatına rahat bir şekilde devam etmektedir.
kader oyunuyla engellenmiş erkektir.

genelleme yapmak mutlaka doğru sonuç vermez ise de bazı erkekler aşk, aile, baba olma gibi kavramlarla buluşamıyor iş, görev ve davaları uğruna yalnız ama vatansever, yalnız ama asil, yalnız ama kendini davasına adamış erkek olabiliyor.

not: malın önde gideni gerzeklerce yaftalanır. ne alaka göt nedenini bilmeden malın önde gideni demek yargısız infazdır.

not: söylemekten bıktım açtığım başlıklar benimle alaka değil hani sevdiğimiz bir dizi var bir başkomiserin hayatını anlatıyor(arka sokaklar değil) behzo lan anla işte o dizi başlamadan önce ne yazar kişiler kurgudur hayal ürünüdür diye işte kurgu kişi hayal ürünü yani ben ya da başkasını nitelendirme amaçlı değil anlayın amk kullanıcı adım yalnız olabilir lakin sözlükten karı kız düşürme gibi aptalca şeylerle insanları itham etmeyin o kadar da düşmedik. buraya vakit geçsin, facebook'a girmeyeyim diye geliyorum uğraştığım şeylere bak.