1. 1.
  gözönünde olan kendilerine sanatçı diyen ne yazıkki birileri tarafından örnek alınan kişiler, izlenme rekoru kıran diziler tarafından meşrulaştırıldığı ve hatta yüceltildiği sürece başarılı olması zor bir kampanyadır. ne de olsa onlar kadınını hem döver hem sever, sahiplenir, korur sevdiğini de böyle gösterir sevdiğine. zaten sebebi olmasa dövmez kadın haketmiştir vs. ama asıl tehlikeli olan bundan şikayet eden kadının oğlundan aynı hareketleri beklemesidir ki eşine karşı asıl umutsuzluk verici sebepte budur kanımca..
  ... yoko ono
 2. 2.
  kizlarin zengin bir koca bulmak, evinin kadini olmak tarzi mentaliterle buyutulmesini, kicina iki saplak yemekten daha fazla siddet olarak algilamasini arzuladigim kampanya.
  ... dramtatatam
 3. 3.
  ülkemizde kampanyayı başlatanın şiddete maruz kalması muhtemel kampanyadır.
  ... doktor sağbırakmayan
 4. 4.
  17-18 kasım tarihleri arasında bahçeşehir üniversitesi'nde gerçekleşmekte olan kampanya. no to domestic violence sloganıyla yola çıkan kampanya aslında 2005 yılından bu yana sürdürülmekte! bu sene ise 'kadına karşı aile içi şiddetle mücadeleye erkeklerin katılımı' konusu üzerinde duruluyor. Bugün kadın ve aileden sorumlu devlet bakanımızın da katılımının olduğu konferansta çağdaş eğitim vakfı başkanı gülseven yaşer takdire şayan bir konuşma yaparak, salonda en çok alkışı aldı.

  dünyada beyaz kurdele kampanyası'nın kurucusu olarak bilinen Kanada'lı dr. Michael Kaufman ise belkide daha önce hiç göz önünde bulundurullmamış noktalara dikkat çekerek, aile içi şiddet konusunda ilginç tespitler yaptı. konferans 18 kasım tarihinde bahçeşehir üniversitesi beşiktaş kampüsü'nde atölye çalışmaları ile devam edecek.
  1 ... steril mikrop