1. 1.
    Birlikte yaşamak olarak saymazsak yani benim için yaz tatili, gezme gibi sebeplerle maximum 4 haftadır. Ondan sonra nalet olsun gerçekten diyip bileti alıp kendi evime kaçıyorum.
    10 -2 ... loveneverdies
  2. 2.
    Uyuyarak geçirilen bir gece.
    3 ... bazen sadece bir puro
  3. 3.
    Benim için 2 saattir. 2 saat zaten hoşgeldin, naptın ve yemek yemekle geçiyor. Sonra yol yorgunuyum deyip odaya geçilir ve sabah uyanınca hay böyle eve denip kaçıp gitme isteğine bürünülür.
    1 -1 ... alfa laval
  4. 4.
    ben girip bi arkadaşa bakıp çıkıyorum. aile kavramı beni boğuyor. varlığını düşünmek bile istemiyorum.
    aile gerçekten sıkıcı, baskıcı bir yapı.
    -1 ... trdkml
  5. 5.
    ilk bir hafta en güzel yemekler yapılır el üstünde tutulur mutlu mesut geçer, sonraki haftanın ilk günü canım anam sabahın köründe uyandırır ilk önce bunun için tartışırız sonra kahvaltı hazırlatır bunun için tartışırız sonra bilmem ne bilmem ne sürekli bi tartışma hali.

Dayanama sürem uzundur ama mutlu geçen sürem kısa maalesef.

Edit: allah başka dert vermesin tabi.
    2 ... sezenist a feminist
  6. 6.
    Aile evimde güzel yemekler yok. Huzur ortamı da yok. Ben yıllardır yalnız yaşıyorum. Asıl kendi evimde güzel yemekler ve huzur var. Ne güzel yaşıyorum. Özler isem giderim ara sıra aile evime.

Hatta ailem benim evime gelmek için yer kolluyor. Annem 1 aydır bende kalıyor. Gidesi de yok. Bende ters işliyor süreç. Gelecek yıl taşınırsam rahatlıycam.
    1 ... uzay muhtari
  7. 7.
    max. 2 hafta.

o da çok zorlarsam.

gerek de yok zaten. insanın kendi evi gibisi yoktur.
    15 -2 ... darked
  8. 8.
    Hayırsız evlatların doluştuğu başlık.

25 yıl aile evinde yiyip içip gidince de oh kurtuldum deyin tabi.
    1 -2 ... keyf kahyasi