bugün

ülkemizde bildiğiniz üzere toplum ve aile baskısı had safhadadır ve benim yaşadığım çevrede gördüğüm kadarıyla ki çevrem geniştir aşırı derecede aile baskısına maruz kalan kızlar genelde hafif meşrep oluyorlar. tabi ki bu durumda sadece aile baskısı etkili değildir ve illa ki aile baskısına maruz kalan kız orospu olacak diye bir şey söz konusu değildir. sonuçta iş kızın kendisinde biter amma lakin ki aile baskısı da bu duruma çokça sebep olabilmektedir.
baskının ters tepmesiyle oluşmuştur.
(bkz: miley cyrus)
(bkz: türk filmi klişeleri)
(bkz: aile baskısı sonucu biseksüel olan erkek)
orospu olmak için bahane arayan kızın ta kendisidir.
(bkz: yasak olanın hep daha cazip olması)
çok var lan bunlardan..
Temel insan psikolojisidir. Benzer durumlar da vardır; mesela belli bir yaşa kadar hiç sorumluluk üstlenmemiş kişilerde gelişen sorumsuzluk alışkanlığı, çocukken kendi kendine karar alma yetisine yönelik davranışların teşvik edilmemesi sonucu yetişkinlikte ortaya çıkan bireysel iş verimi eksiklği gibi örnekler vardır.

Bir insanın cinsel davranışları dışa vurma şekli hem genetik hem de sosyal gelişimlere bağlı olmakla beraber; aşırı baskı unsurunun aniden ortadan kalmasıyla ya da bir şekilde bireyin sonunda isyan ederek bu durumu külleyen kafasında red etmesiyle, tepkisel davranışlar ortaya koyabilir. Bu kişisel gözlemlerimde sıkça rastladığım bir fenemendir. Bilimsel bir istatistik verisi okumadım.
o kızın cevabı: bana zaten baskı yapıyorlardı en azından şimdide baskıya maruz kalıyorum ama parasıyla. *
belki de orospu ruhlu olduğu için aile baskısı görmüş olan kızdır. zira bir kız zırt pırt ayşelere fatmalara kalmaya gitmek istemesine red cevabı alıyosa, bu aile baskısı değil; kızımızın y.rrak hastalığıdır...
orospu kelimesinin ne anlama geldiğini bir daha düşünmemiz gereken önermedir. evet efendim yoğun baskı üzerine bir insan nasıl yemek yemez veya aşırı yer, dışarı çıkmaz veya içeri girmezse, önüne gelenle zigişir veya hayatında kimseyle zigişmez. zira bu zigişme mevzuu orospuluk ölçütü olmamakla birlikte, gayet doğal da bişeydir. aslolan insana yapılan baskı ve faşizan dürtülerdir.
özünü bulmuş kızdır.