1. 1.
  Aile bakanlığının yaptığıdır.

  " istanbul’da üç kız çocuğunun Güney Kore’ye gitmek için evden kaçtığı belirtilen olayın ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, dünya genelinde bir fenomen olan K-pop akımını yakın takibe aldı. Bakanlık, K-pop akımının çocuklardaki etkilerini incelemek üzere sosyal medya takibi uygulaması başlattı. "

  https://tr.sputniknews.co...tina-aldi-1048422238.html
  3 ... klarnet calan sarapci koala 6
 2. 2.
  kırım harbi patlarken leblebi fiyatlarına sınırlama getiren osmanlı yönetimi gibi...

  Evliliklerin ilk 5 yılında boşanma oranı %20, yeni kanun çıktığının ertesi sene kadın cinayetleri zirve yapmış, her gün bir yerde bir çocuk tacize uğruyor; ama aile bakanlığı görevde.. kime karşı? Koreli pop grubu bts'ye karşı...

  Helallllllll......
  5 ... katalin
 3. 3.
  K-pop denen ergen zırvası çok itici evet. Fakat ülkede gençler arasında intihar eğilimi, madde kullanımı, depresyon had safhada. Asıl bununla uğraşılması gerek.
  2 ... deli cevatin saati
 4. 4.
  Her sorunu bitirdik sıra k popçulara mı geldi? Gerçi ben metalciyim popçularla uğraşılması hoşuma gider de gençlerin daha çok önemli problemleri var, k pop sonraki mesele yani. Gençler neden depresyonda mesela? Neden mutsuzlar? Neden kaçmak istiyorlar ailelerinden? Bakın Bunlar daha çokomelli sorunlar.
  6 ... the rise of darkness
 5. 5.
  hayulaykdet dınınındın dınınındın. bi zamanlar da metalcileri incelemeye almışlardı bunlar ehehe.
  1 ... kurenai
 6. 6.
  Şimdi bts army düşünsün! Ay ben bile seviyorum bu çocukları. Kore dizilerinin hayranıyım. Pandemi bitsin Güney Kore'ye sakura zamanı kesin gideceğim. Başıma bi şey gelmese bari!
  ... ngark