1. 1.
  AiHM'in, Vikipedi'ye Türkiye’de getirilen erişim yasağının Avrupa insan Hakları Sözleşmesi (AiHS) ile uyumlu olduğunu kanıtlaması için Türk hükümetine Ekim ayı sonuna kadar süre vermesi durumudur.

  https://t24.com.tr/haber/...edi-dosyasini-acti,835805
  4 ... dore guido orefice
 2. 2.
  netflix'de sıraya girece demktir.
  4 ... akillipetro
 3. 3.
  duymamış gibi yapalım.
  lmao
  3 ... benibendenalayen
 4. 4.
  2 ay sonra ne yapacakmış ?
  1 -1 ... gucluturk
 5. 5.
  Erdoğan için dert değildir. Adam ülkesindeki baş teröristi arandığını bilmiyordum diyor, darbeyi enişteden dershanelerin halen açık olduğunu ziyarete gittiği çocuktan öğreniyor.

  Haberi yoktur eminim ki, birisinden öğrenmezse de bilmediği için bir şey yapmayacaktır.
  10 -2 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  'aihm kararları türkiye'yi bağlamaz' doğru ama yurtdışındaki herkesin türkiye ile ilişkilerini etkiler, bakış açısını etkiler.
  seninle kimse iş yapmaz, yapsada iki katı fiyat çeker ya da sadece senin gibi dışlanmışlar seninle iş yapar. yani aihm kararı bizi bağlamazda çok kötü yönde etkiler.
  2 -2 ... ra s al ghul
 7. 7.
  Aihm kararları türkiyeyi istese de istemese de çok fena bağlar. Ticaretinin yüzde 60'ı avrupayla, siyasi ilişkilerinin çoğu oradan, borç aldığın paralar avrupadan. AiHM füze aldık hurrra diye sevindiğimiz Rusyayı bile bağlıyor sana ne kalmış?

  Tek tek maddeleri yazarak hukuki olmadığını açıklamaya gerek bile duymuyorum malum kafadan olmayan herhangi bir insan tüm siteye erişimin kapatılmasının (porno, kumar vs gibi evrensel ölçekte kabul edilen mevzular olmadıkça) hukuki olmadığını bilir. Türkiye erişimle ilgili hak ihali kararına ilk başta ben kabul etmiyorum diyecek olsa da eninde sonunda kabul eder. Çıkacak tazminat ve hak ihlali kararını da senin benim gibilerin vergisinden öderler. Sende öyle bakar kalırsın.
  2 -1 ... hergeceyeminlerediyorum
 8. 8.
  iş günümü yoksa normal günmü sorunsalına sebep olur.
  2 ... srhnbd
 9. 9.
  Süre dolunca pandik mi atacak yaptırımı nedir? Uluslararası devletler hukuku dersinde sayfa sayfa yazdım mk uluslararası hukuk diye bir şey yoktur diye.
  3 -2 ... masklavi
 10. 10.
  Vikipedi sürünsün ya. Zamanında namik tatlısını tatlı saymayan bir site yok olsun.

  (bkz: Namık tatlısı)
  1 ... uzay muhtari