1. 1.
  abant izzet baysal üniversitesinin önümüzdeki hafta başlayacak olan şenliğidir.nev, pamela ve nil karaibrahimgil 3 gün 3 gece kop kop'a vesile olacaktır.konserler tamamen ücretsizdir.
  ayrıca okulun geleneği vesilesiyle bugün itibariyle başlayan izzet baysal şükran günlerinde de erkin koray bolu'da öğrencilerle buluşacaktır.
  ... cultureshock
 2. 2.
  fuat ın pamelanın altında sahne alacağı şenliktir. *
  ... adriano
 3. 3.
  okulun şantiyeye dönmesiyle konserlerin heralde kasklarla, dikkat köpek var, konsere girmek tehlikeli ve yasaktır tabelalarıyla kutlanacak şenlik. kutlu şenlik haftası herkese hayırlı olsun, kop evladııııımmmmmmm...
  -1 ... filleri kurtaran adam
 4. 4.
  kral yolu'na binbir çeşit heykelin dikildiği, ayaklı etnoğrafya müzesine dönen aibu kampüsünde bugün başlayan aktivitedir. go-kart, paintball ve başka binbir çeşit hedeyle ortalık lunapark havasındadır.
  ... cultureshock
 5. 5.
  ücretsiz olması ile öğrenci insanı güldüren, sevindiren şenlik.
  ... filleri kurtaran adam
 6. 6.
  gecen seneki elemli olayin tekrar etmemesi umudunu tasiyarak surmesini diledigim senlik.
  ... banshee
 7. 7.
  içkinin yasak olduğu * ama öğrenci insanın zekasını kullandığı şenlik. * pamela'dan önce sahneye çıkan fuat ergin bazı öğrencilerin yuhlamalarına bozulmuş olup 'yuhlasanızda söyliyjem laaaann' diye cevap vermiştir.

  (bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
  ... filleri kurtaran adam
 8. 8.
  pamela'nın beklenenin aksine kötü bir performans sergilediği, fuat'ın triplere girdiği 2. günün ardından bugün de nil karaibrahimgil'in neler yapacağının merak edildiği hededir. içki içmek yasaktır evet, lakin elinde içkiden başka bir içecekle dolaşana da pek rastlanmamaktadır. her gelen "keşke istanbuldaki öğrenciler de böyle olsa" hede hödöleriyle boluya akılları sıra yağ çekmeyi de ihmal etmemektedir.
  ... cultureshock
 9. 9.
  nil karaibrahimgil'in sahnede devleştiği, kendisine bir kez daha hayran bıraktığı konserle sona ermiş etkinlikler zinciridir. * *
  ... cultureshock