bugün

nefret ediyorum şu heriften. bunu sevenler var mı cidden sevenler varsa da neyin kafasını yaşıyorlar.
Hollanda severlerin pek sevmediği adam.
Şu an Surinamdan cenaze töreni izliyorlar. Uçmuş bunlar yav
popülizm'in türkiye'deki babalarından.
Eskiden yine azar azar provoke eder, popülizm yapar, suyunu çıkartırdı. Yalan dolan olduğunu bilirdim de ama O dozunu da severdim. Ama Beyaz Futbol döneminden sonra tam anlamıyla işi trole bağladı. Eskiden o azar azar verdiği provokasyon, popülizm, sululuğun artık boku çıktı. Hakikaten artık o eski tadı vermiyor.
görsel
bugün illa ki fetosaray diyecektir.

şu şurda dursun.

görsel
çok desteksiz sallayan adam.
Pek sevmem nedensizce ama Adam bazen çok güzel konuşuyor alkışlayasım geliyor.
görsel

görsel

görsel
fenerliyim ve fener bu oynadığı oyunla 4. bile olamaz net.
şaka gibi ama gerçek;

görsel
--spoiler--
'Türkiye'nin en vefakar taraftarı Fenerbahçe seyircisi'
--spoiler--

http://www.dha.com.tr/tur...html#.WQtqZoBd7fk.twitter
Hahahahaa efaane bi reklama imza atmış adam. Hahahaha.
"Atatürk'e dil uzatanlarla karşılaşmak istiyorum."

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2450999
atatürk düşmanlarına daha bugün çatandır. kaç gündür neredeydin derler adama .
ağababalarının nabzına göre hareket etmeyi seven, sözde delikanlı. eğer binali yıldırım bu konuyla ilgili sert konuşmasaydı hiç lafını etmezdi. hatta edemezdi. türkiye'nin en büyük sorunu bu ve bunun gibi kolpa adamları bir yerlere getirmektir. geçmişini bilmesek tarafsız, adil bir hakem emeklisi derdik ama bugün şikayet ettiği tüm hakemler kendisine kıyasla çok daha şereflidir. bunun bir de toroğlu versiyonu var. ne diyeyim yani. böyle ülkeye sanırım bu tarz adamlar layık.
görsel
dursun özbek ve yönetimine karşı galatasaray taraftarını sivil direnişe davet eden hakem eskisi. evet.
bu sene vaadini bilmiyorum ama geçen sene uyuşturup stüdyoya getirdiği yılanı bu sene napacak,şovmen.
Adam gibi adamdır. Heybetini gizli tut yiğidim duruşun çakalları korkutuyor.
beşiktaş ile ne zaman uğraşsa aynaya bakamaz hale geliyor. ahmet konuşur beşiktaş çakar.
erman toroğlu gibi çok sallıyor. önceden sırf bunları geyiğine komik geliyor diye izlerdim. şimdi çok saçma geliyorlar. insanın beyin hücreleri azalıyor biraz takip edince.
" Milli takım kariyeriyle birlikte adamlık kariyerini de noktalayan arda cığı kutlar yancılarına da aynı uygulamayı tavsiye ederim. "
durup dururken beni twitter da takip etmeye başladı hocam ne ayak....