bugün

beşiktaş'ın 100. yıl kadrosunda da yer alan, sol bek, sol açık, ön libero gibi bölgelerde oynayabilen, çok da yetenekli olmamasına rağmen iyi bir yedek olabilecek futbolcu.
bir zamanlar futboluyla gayet keyif veren bir futbolcu olmasına rağmen, beşiktaş 'da oynadığı son dönemlerde kabzımallara özendiğini bariz belli eden futbolcu..erman toroğlu 'nun da dediği gibi.."bunu bir kessen iki yatak odası bir oturma odası takımı çıkar..."
galatasaraydayken acaba ne zaman penaltı yaptıracak diye düşünmeden edemediğim futbolcu *
Ankaraspor Dergisine kapak olduğu ay, ayın sonu gelmeden kadro dışı bırakılan futbolcu.. Benzer bir olay Galatasarayın da başına gelmişti.. Bülent Korkmaz Galatasaray dergisine kapak olduğu gün Gençlerbirliğiyle sözleşme imzalamıştı...
sergen yalcin in sekerspor a transfer olmasindan sonra resmi olarak bu takımla sözleşme imzalayan ikinci futbolcu
2001 - 2002 sezonunda mehmet aksu ile birlikte, ayhan akman karşılığında beşiktaş ile takas edilen joker oyuncu. stoper, sağ bek, sol bek ve orta saha görev yerleridir.
bursa' da görükle ezgi sitesinin karikatürlük kapıcısıdır ve asansör kapısının üzerine bozuk olan asansör hakkında yapılan yorumun altına kendi cevabını yazmış olan bir insandır.

- lan kapıcı! yaptır şu asansörü .nanı...
- bir daha buraya birşey yaz kafanı kopartırım. ( kapıcı)
nam-ı diğer mısırlı ahmet.
çok genç yaşlarda izmirspor' dan fenerbahçe' ye gelen ancak tecrübesizliği sebebiyle kendisine kadroda yer bulamayan, beşiktaş ve galatasaray' da forma giyerek üç büyük kulüpte forma giyme onurunu elde eden beyefendi sportmen kişilik. galatasaray' da uefa kupası, beşiktaş' ta yüzüncü yılda şampiyonluk görmüştür. mircea lucescu' nun ikinci senesinde ayhan akman ile takas edilmiş ve galatasaray' a gelmiştir. sonraları lucescu; ' kalmasını istiyordum ama ayrılmak istedi. ' diyecektir.
beşiktaşın 100. yıl kadrosunda'da bulunan savunma oyuncusu.

görsel
ayrıca galatasarayın uefa kupasını aldığı kadrodada bulunmuş futbolcu.
2000-2001 sezonunda ligde oynanan galatasaray-çaykur rizespor maçında rize'nin zencisi emmanuel tetteh ile kafa kafaya çarpışarak yerde dakikalarca şuursuz yatmış, akabinde ambulansla hastaneye kaldırılmış oyuncudur. o günden beri kendine gelemedi.
şimdilerde ne yaptığı bilinmeyen futbolcu. *
mehmet aksu ile birlikte ayhan akman karşılığında beşiktaş'a transfer olan eski futbolcu. 3-5-2 sisteminde zago ve ronaldonun yanında ve zaman zaman önlibero mevkisinde de oynamış, verimli olmuştur. şekerspor, adanaspor takımlarının da formasını giymiştir.
eksi sozlukte kendisi hakkında acılan ve yayınladığı makalelerin intihal olduğunu öne süren yorumlardan sonra facebook sayfasında eşine bir veda yazısı yazan ve intihar edeceğini belirten ege üniversitesine bağlı akademisyen. Facebook sayfasındaki yorumlarda su an hastanede olduğu belirtiliyor. Makaleleri intihal ya da değil bilmediğim için yorum yapmayacağım ama her ne olursa olsun intihar olayı çok acı bir durumdur ve sağlıklı düşünen bir insanın kararı olamaz hele ki arkasında bir eş ve birk bebek bırakacak biri ise. Acil şifalar diliyorum kendisine. Umarım sağlık durumu düzelir ve ailesine bu acıyı yaşatmamış olur. Hakkında yazılan iddaalar doğrudur yanlıştır tartışılır
ekşi sözlük' teki çok bilmiş salaklar sayesinde intihar etmiş olan akademisyen. mutlusunuz değil mi ibneler?
sosyal medya'dan elini eteğini çekmiştir kendileri. akademik meydanda da yeri yoktur artık.
yarın zaman'da acı kaybmız haberleri çıkarsa şaşırmıyoruz tabii ki biz. filtrelenmemiş beyinlerimiz arazi olan göçebeleri yakalıyor, bırakmıyor.
zaten filtreli beyinler bi' boktan haberdar olmuyor*.
bugün facebook üzerinden yayınladığı savunması "madem sıçtım o halde neden sıvamıyorum" şeklindedir. buraya alıntılamıyorum çok uzun hem zaten okumazsınız da; ama linkleyelim meraklı olan baksın...

akademik terminolojiye azıcık vâkıf olan birinin ağzını bırakıp götüyle güleceği nefis bir chewbacca defense örneği vermiştir. (hâlâ gülüyorum)

https://www.facebook.com/...0/posts/10150498428533419

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
mahallemizdeki mobilyacı.
tipik cemaat tosunu cürmü meşhut yakalanınca bakkal çıraklığından girip, çocuğum hasta demogojisinden çıkmış, o da yetmemiş "ayol ben kendimi intahar edicem" diye ergen kızlar gibi tiyatro da yapmıştır.

cinsi, cemaati belli, fazlasını beklemek naiflik olurdu...

not: bu adamın hakkında yazdığım ilk entry ne halt olduğunu öğrenmemden önce yazılmıştır...

extra extra not/tanım: acilen kovulması lazım diycem ama o zaman ali demir'e emsal olur onu da kovmak lazım...

iyisi mi hırsız (intihalci) akademisyenlere bir şey yapmayalım...
show tv'nin dizisi pis yedili'de "pc" karakterini canlandıran kişidir. dün gece kaşını patlatmışlar.

http://www.hurriyet.com.t...n/televizyon/19974733.asp

http://galeri.uludagsozlu...1ld%c4%b1r%c4%b1m-231303/
defans olmasına rağmen ön libero olarak daha çok iş yapan oyuncuydu. lucescu ve del bosque kendisini hep ön libero oynatmıştır.
ağır kazma.
25 ocak 2004 beşiktaş samsunspor maçında haksız yere kırmızı kart görmüş emekli oyuncu. amasyalıdır.
(bkz: ahmet yiğit yıldırım)