bugün

bir yatta arkadaşını öldürdüğü için mahkum olmuş, bir dönemin gömlek devi abbate'nin kurucusu ve şu andaki ravelli'nin psikopat sahibidir. abbate'yi necmettin erbakan'ın oğlu fatih erbakan'a satmış.

40 yaşlarında yeni bir iş arkadaşım zamanında bunun çok yakın bir biriminde çalışan birisiymiş. ahmet tayan fabrikada işçi dövmediği gün evine huzursuz gidiyormuş.

adam psikopatmış ama bazen kendi çapında babalıkta yapıyormuş işçilere. mesela çocuğun biri yıllık iznini kullanmış fakat kullandıktan sonra annesi memleketinde rahatsızlanmış. yeniden izin istemiş. ancak personel müdürü bu iznini geri çevirmiş. bu vaka psikopat ahmet'in kulağına gitmiş.

psikopat ahmet personel müdürünün kulağını çekip azrlamış, tazminatınıda verip işine son vermiş. annesi hasta olan çocuğa 5 bin lira "aile yardım parası" adında bir ödenek verip yeniden bir ay izin yapmasını sağlamış.

aradan biraz zaman geçmiş. eski personel müdürünü konuşmak için çağırmış. adam gelmeyince silah zoruyla evinden aldırıp bu kez koordinatörlük görevi vermiş.

bu ne lan?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.