1. 1.
  DTP Genel Başkanı. "PKK'dan, Güneydoğu'ya döşenmiş mayınların haritasını alabileceklerini, ancak hiç açılım olmadığından dolayı, hareket edemediklerini" söylemiştir. bre gafil, madem böyle bir gücün var bunu nasıl kullanmazsın. bu nasıl laftır. sen o haritaları alabilecektin madem bunca insan boşuna mı öldü, sakat kaldı? hükümet bir şeyler yapsın da elimiz güçlensin demek istiyor ama şantaj yapar gibi... nasıl bir anlayıştır, nasıl bir siyasettir anlamak mümkün değil.
  52 -5 ... zaknafien
 2. 2.
  bir soyadı bir insanda bu kadar mı eğreti durur? denilenebilecek kişi.
  68 -7 ... ebegume cici
 3. 3.
  madem eşitlikten yanasın be ..... adam, göster mayınları da eşitlik sağlansın...*
  85 -9 ... infoman
 4. 4.
  bugüne kadar, onlarca askerimizin şehit düşme sebebi olan mayınların yerini bildiğini iddia eden, eğer mayınların yerini biliyorsa, ki kuvvetle muhtemel; teröristlerin yerini de bilen, teröristlerin yerini biliyorsa, onlara yardım ve yataklık da eden, vatana ihanetten yargılanıp, sonunun saddam hüseyin gibi olmasını dilediğim, dağdakilerin, şehirdeki eli, ayağı...
  24 -4 ... ismini vermek istemeyen yazar
 5. 5.
  soyadını hak etmeyen dtp genel başkanı. haberlerde gördüm, sinir katsayım tavan yaptı akşam akşam.
  16 -6 ... uieat
 6. 6.
  geçen yılki 8 mart dünya kadınlar gününde yaptığı açıklamalar yüzünden hapis cezası almış şahıs.
  http://www.milliyet.com.t...07/02/26/son/sonsiy16.asp

  ne kadar kötü değil mi! kadınlarımızın gününde demokratik söylemler yüzünde yargılanan asil demokrat, özgürlükçü mahluk...
  gel gör ki çok karılı demokratımız, öz be öz kardeşinin karısıyla da evlidir. töreymiş...nah töre; çirkeflik be!
  11 -5 ... tfcvbg
 7. 7.
  asiret reisidir ayrıca kendisi.özgürlüklerden demokrasiden her fırsatta bahseden bu insan, feodal düzende yasamaktan gayet memnundur ki;kürt sorunu hakkındaki konuşmalarının hiçbirinde bu bozuk somurucu düzenden bahsetmemektedir.
  11 ... by the way
 8. 8.
  hepimizin malumu çok kötü bi adam...
  4 -4 ... impala
 9. 9.
  (bkz: cnn turk)
  5 -3 ... abra kadavra
 10. 10.
  genel seçimlerde bağımsız milletvekili olarak adaylığını koyacak olan pkk sever. malum dtp bağımsız adaylarla girecek önümüzdeki seçime. eğer bu adam seçimlerde bağımsız ayağına gelip de meclise girerse böyle işe tükürürüm ben. teröriste gerilla, özgürlük savaşçısı der böyleleri. acilen yargılanması siyasi yasak koyulması lazımdır. pkk yandaşı adamın mecliste ne işi var?
  5 -2 ... uieat
 11. ahmet türk Başlığındaki Önemli Entry'ler