1. 1.
  izmirlilerin hiçbir zaman unutmayacağı izmir belediye başkanı. ender insan, güzel insan, nur içinde yatsın.
  5 ... zibidi
 2. 2.
  ölümünü suikast şüphesiyle mitin araştırmaya devam ettiği izmir aşığı sosyal demokrat belediye başkanı
  1 ... cavit
 3. 3.
  keşke hala olsada izmire hizmet etmeye devam etse dedigimiz efsane başkan...
  1 ... pink floyd
 4. 4.
  vefatıyla izmirle alakası olmayanları bile üzmüş gerçek bir efsanedir.
  1 ... kemalettin şentürk
 5. 5.
  15 haziran 20004 yılında hayatını kaybetmiş,izmirin daha önceki belediye başkanları yüksel çakmur ve burhan özfaturadan kat ve kat daha nitelikli ve çağdaş, hala ismi duyulunca tüyleri diken diken edebilen,hala belediye otobüslerinde,ya da herhangi bir yerde resmi olan,izmirlinin en sevdiği insanlardan birisidir
  1 ... robin van persie
 6. 6.
  ölmeseydi de şimdilerde chp nin genel başkanı deniz baykal değil o olsaydı dediğim şahıs. izmir li olmamama rağmen öldüğünü haber aldığımda çok üzülmüştüm. izmiri bütün türkiyenin siyasetinden soyutlayıp daha yaşanılır bir şehir yapmıştı.
  1 ... ee caylar kimden
 7. 7.
  annemin izmirli olması dolayısıyla uzun süre takip ettiğim ve vefatı üzerine yıkıldığım siyasetçidir. her ne kadar zıt siyasi görüşlerin savunucuları olsak da, değer verilesi ve amacı hizmet olan efsane başkan.
  2 ... arude50
 8. 8.
  izmir'i gerçekten seven, izmir'e hizmet etmenin zevkini hisseden, dürüst bir adamdı. chp'nin son seçimlerde izmir i kaybetmemesinin yegane sebebidir. zira chp'ye türkiye genelinde oy vermeyen insanlar bile yerel yönetimde chp'ye oy vermiştir. izmir'in en çok güvendiği isimdi kendisi. karşılıklıdır izmir-piriştina sevgisi.
  3 ... tanrının kadın yüzü
 9. 9.
  izmir'in efsane merhum büyükşehir belediye başkanıdır. izmir'i gerçekten sevmiş ve büyük hizmetlerde bulunmuştur. nur içinde yatsındır.
  1 ... insomniac
 10. 10.
  "yalnız iyiler genç ölür" * sözünün ispatı olan, hiç tanımayanların bile izmir'e bakınca bir şekilde sevdiği merhum insan.
  1 ... stockton to malone