bugün

Ayy ışıklı son çumurbaskanimiz. O koca kadehi başına diktiyi fotosunu her gorduyumde içim ürperir.

Nasi da geşti gitti o guzleim yıllar, bir de kırmızı ışıkta dururdu rahmetli, şu zarifliye bakinirmisiniz nonoşlar. Tayyib istifa ayol!?!?!?!?
tarafsız???
Türkiye'nin tarafsız olarak kalabilen son Cumhurbaşkanı.
Makarna ekmekle bu kadar oluyor.

Az fosfor tüketin olm.
Alıştınız iyice hukuksuzluğa; alerji yapıyir bünyenizde.

Duyduğunuz anda afakanlar basıyor size.
---
sözde tarafsız türkiye cumhuriyeti eski cumhurbaşkanı. o kadar tarafsızdır (!) ki istisnasız tüm yasaları veto etmesiyle bilinir.
---

yanlış biliniyor o zaman. yada çomar mitolojisinde öyle. istisnasız tüm yasaları veto etmişmiş, yalancıyı öpsünler mi?

---
siyasetin özellikle yasama ve yürütmesini tıkayarak cumhurbaşkanlığı sisteminin önünü açan cumhurbaşkanıdır aynı zamanda.
---

onun cumhurbaşkanlığı dönemi (2000-2007) akp'nin altın yılları oluyor. o tıkalı bu açık haliyse, rica edelim gelsin de yine tıkasın.

devletin fetöcülere teslim edilmesini engelledi ya. o işi anca apo gül'in cumhurbaşkanlığında yapabildiler ya, hâlâ ona çıldırıyorlar.
cumhurbaşkanlığı boyunca adalet bakanlığı'nın önerisiyle kendisine gönderilen 270 kişiden 260'ının affını onaylamıştır.

affedilenler arasında; 40 DHKP-C, 6 PKK, 28 TKP-ML TiKKO, 28 TiKB, 19 Dev-Sol, 17 MLKP, 15 THKP-C, 3 TDP, 2 TKiP, 2 TEKP, 1 DHP ve 1 Dev-Yol üyesi bulunmaktaydı.

-alıntı-
Memleketi afyon'a kapalı kadın bir vali atanarak yıllar sonra fatal bir ayar verilmiş vesayet adamı. Memleketinde bile sevenine rastlamadım.
sözde tarafsız türkiye cumhuriyeti eski cumhurbaşkanı. o kadar tarafsızdır (!) ki istisnasız tüm yasaları veto etmesiyle bilinir.

siyasetin özellikle yasama ve yürütmesini tıkayarak cumhurbaşkanlığı sisteminin önünü açan cumhurbaşkanıdır aynı zamanda.
Dünya gözüyle şöyle bir adamı daha görsem de rahat rahat göçsem.
(bkz: hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım)
1941 doğumlu olduğunu öğrenmek de biraz şaşırttı. ben ilkokula giden çocukken ihtiyar bir zattı, ben 1937 doğumlu falan biliyordum kendisini.
cumhuriyetin son cumhurbaşkanıdır. ondan sonra gelenlerin hepsi şeriatçı radikal islamcı cumhuriyet ve özgür düşünce düşmanı, feodal kişilerdir.
Başlığa ölmüşmü diye girdim.
AKP'nin iktidara gelmesinde büyük katkısı olmuştur.
Millî Güvenlik Kurulu toplantısında Rahmetli Ecevit gibi bir beyefendiye anayasa kitapçığı fırlatması siyasi krize sebebiyet vermiştir.
2005 doğumlu veletlerin,
Anca YouTube’dan, Vikipedi’den tanıdığı çöp cumhurbaşkanı Eskisi.
Recep Tayyip Erdoğan'dan kat ve kat daha iyidir.
Gelmiş geçmiş en kötü Cumhurbaşkanlarından biri. Karakteri ise yüksek bir adam. Asla devletin tek kuruşuna bile göz atmamıştır. Ama trafik lambasında durdu, sırada bekledi diye çok pasif ve etkisiz Cumhurbaşkanlığı övmek de siyaset kültürüne ve birikime haksızlık.
görsel
Son cumhurbaşkanı.
ecevite 1 ona 2!
Aksine ekonomik krize sebep olan bulent ecevit'tir. Yeni nesil bilmez, yaverleri ve kucuk husamettin ile birlikte ulkede siyasi bir kriz diye var aciklama yaparak bir gecede ulkeden milyonlarca dolar paranin cikisina sebep olmustur. Bankacilik krizinin patlamasina ve onune gelene ozel banka kurmasina sebep olan demirel'dir. 1999 depremi ise icinden gecilmis ekonominin uzerine mum dikmis oldu...

Okuyun guzuuum, bos beles sallamayin.
adamdır. yaşım gereği görev yaptığı dönemi çok net hatırlıyorum. harika bir reisicumhurdu.
yeni akitin başdüşmanı.
Onun veto ettiği bir çok kişi Abdullah Gül döneminde devlete girmiş ve fetöcü çıkmıştır.

Sadece bu bile bu adama laf ederken utanmanıza 1000 yıl yeter.
"Atatürkçülük düşüncesinin iki temel nedeni var. Hepimiz biliyoruz, akıl ve bilim. Bu iki ilkeden, hatta Atatürk demiştir, 'benim söylediklerimle bilim çelişirse bilimi yeğleyin', akıl ve bilimden uzaklaşan toplumların ne durumlara düştüğünü hepimiz biliyoruz" demiş 10. cumhurbaşkanı
https://bit.ly/3L0upKa
güncel Önemli Başlıklar