1. 1.
  1967 doğumlu, pek bi genç olan Beyoğlu Belediye Başkanı.
  ilk işi beyoğlu logosunu değiştirip galata kulesi şeklindeki bi tasarıma dönüştürmek olmuştur.
  ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  istiklal caddesi cinayetinden sonra kadir topbaş tarafından medya aracılığıyla fırçalanmış kişi.
  ... palta
 3. 3.
  beyoğlu, istiklal caddesi, tarlabaşı gibi bölgeleri hizmet alanında bulundurmasıyla zaten baştan zor bir görev olan beyoğlu belediye başkanlığını idame ettirebilen yenilikçi bir insandır.

  ne yazık ki her yenilikçi belediye başkanı gibi proje ekibinde yanlış insanları bulundurduğu için asıl yatırım yapması gereken camiayı es geçmektedir; gençleri. özellikle bu konum beyoğlu belediye başkanlığı için elzem olan bir husustur. oysa ki ahmet misbah demircan gayet de gelişimci ve ne istediğini bilen bir siyasetçi profili çizmektedir.

  yukarıdakilerin istediği gibi değil de daha orijinal, daha yaratıcı, daha sosyal eylem içerikli projeler ile çıksa belki de üstüne haksız yere yapışan o, "imam hatip mezunu olduğu için yaptığı işler de bir kesime hitap eder" imajını da silebilir. tek yapması gereken, hizmet alanı içindeki bölgelerin potansiyelini kullanıp, gençler için daha yaratıcı projeler ile boy göstermektir naçizane fikrim.
  ... massattack
 4. 4.
  farklı, çağdaş, modern, ilginç bir şekilde hiç akp'li ye benzemeyen, düzgün tipli beyoğlu belediye başkanı.

  edit: diğeri için (bkz: mustafa demir) *
  ... machados
 5. 5.
  henüz lise öğrencisiyken beyoğlu projeleriyle alakalı röportaj yapmak için gittiğimiz fakat röportaj için hazırladığımız soruları bizden görüşme öncesi isteyip daha sonra sorularımıza yanıt veremeyeceği için röportajı iptal eden, minareyi çalan fakat kılıfını uydurmakta zorluk çeken, hala sorulanlara gerekli yanıtı vermek için çekinen daha doğrusu gerekli yanıtı verebilecek kapasite de olmayan beyoğlu belediye başkanıdır kendisi..
  1 -3 ... merfe
 6. 6.
  seçim afişleri diğer ilçelerdeki akp afişlerinden çok farklıdır. adam sanki seçim afişi değil de albüm kapağı yaptırmış.
  5 ... zorba hayvansever
 7. 7.
  beyoğlu'ndaki yarışın büyük bölümünü chp'nin önde götürmesi üzerine gece yarısı ilçe seçim kurulunu basmış belediye başkanı.

  daha sonra da yarışı burun farkıyla kazanmıştır, şans işte. *
  -1 ... zorba hayvansever
 8. 8.
  eğer belediye başkanı olamasaydı gerçekten şaşıracağım insandı, birçok kişi de aynı şeyi düşünmektedir sanırım. beyoğlu'nun izbe yerlerini temiz pak hale getiren, 5 yıldır ölümüne çalışan bir başkandı kendisi. başkanlığı kıl payı kazanması bile son derece şaşkınlık uyandırıcı.
  ... rukal
 9. 9.
  bahçeşehir üniversitesinde seçmeli derslerden olan; Current Political Issues and Leaders adlı dersi vermektedir. ayrıca belediye başkanı olmasından sanırım dersine yoğun bir ilgi var.
  1 ... mysterioussimurg
 10. 10.
  bu gidişle adı sonsuza dek "emek sinemasının katili" diye anılacak adam. bir an önce vazgeçse iyi olur, çok puan kaybediyor çünkü.
  ... kargabeyaz