bugün

Ülkeyi her olayda olduğı gibi yine ikiye bölmüş ifadedir. Çok meraklıyız ikiye bölünmeye zaten. Olm ille taraf olmamız gerekmez. ilk başlarda bende inanamadım Ahmet Kural lan bu dedim beyaz şovda kibarlıktan kırılacaktı nasıl olur dedim ama adı üzerinde şov ve bu adam da usta oyuncu kadında öyle... biz olayı hiç bir şekilde anlayamayız ister insan sarrafı ol ister psikolog yargı delillere göre bir sonuca varır bizde ondan sonra olayı net öğreniriz.

Götümüz tavana değer iki üç hafta sonra da unutur sıla dinler ahmet kural murat cemcir dizisi izleriz...

(bkz: gündem)
Hiç samimi gelmeyen bir ifade. Kıç üstüne düşme ile yüz göz mü morarır aq
iki ucu boklu değnek denebilecek bir olaya dair verilmiş ifadedir.

(bkz: reklam kokan hareketler bunlar mayk)

bu ünlüler kabilesinin mensuplarını bizim gibi ünsüz insanlar anlayamaz. kadın hastanelere gidiyor raporlar alıyor erkek kolundan tuttum düştü diyor. zaten aldatıyormuş beni diyor. ne zaman zirvedeyken düşmeye başlayan bir ünlü olsa hep böyle absürd olayların içerisine giriyorlar ya tek başlarına ya çift olarak.
Ahmet'in tişörtüne tutununca düşülüyor. Onu anladım.
Ifadeye bakılırsa ikiside alkolik. Tez zamamda tedavi görsünler.
sıla böyle bir fışkılık yaptıysa, ahmet kural'a vallahi ayıp etmişiz.

işte yargısız infazın sonuçları. gerçi olayın asla gerçek yüzünü bilemeyeceğiz ama ortada sıla'nın ihaneti varsa koldaki morluklar geçer, yürekteki o ihanet acısı asla gitmez. #yanındayızahmetkural
ahmet kural'ı ayrı, sıla'yı ayrı sikeyim. yeter artık günlerdir amk ya.

t: bir ifadedir.
O değilde kadın sürekli adamı tutup yere düşüyor güya? Ne kadar mantıklı. Hayır ben o kadar eski sevgilime vurdum ama hiç yere düşmedim saçma.
ben ardanın pozüsyonuna bakarım. o ne taraftaysa diğer taraf haklıdır.
kadının tuzağına düşmüş saf.
Ben demiştim bu sefer adam haklı diye.