bugün

dün gece çorbacı'da gerçekleşmiştir. baya fiziki kavga.

http://www.habergzt.com/a...ani-ile-kavga-etti/50507/
Nedir bu adamın hayranlarından çektiği?
saçma sapan, komik bile olmayan, yarak kürek işler yapan böyle maloğullarının hayranı olan varsa, dayakta yesin, linçte edilsin aq. ahafsadas
bazı oyuncular meşhur olabilir ama hepsi star olamaz. işte bunu bize gösteren olay.
Asparagas kokan haber. Fotoğraf isteyen adamla kavga edilmez.

görsel
zaten normalde de komik olmayan bir insan bu haberle iyice soğumuş oldum kendisinden.
Hayranı küfür etmiş aq , adama laf atıyorsunuz .

Kardeş payı izlemediniz sanki..
Ahmet Kural'ı kendinden soğutmuştur. Bir eski hikayede babanın evladına: "Adam olamazsın" demesiyle gelişen olaylar silsilesine dönüşmüştür bir nevi. Hikâyenin devamında babanın oğluna "iyi bir konuma gelmiş olabilirsin ama adam olamamışsın." demesiyle son bulmuştur hikaye. işte bu da böyle bir durumdur.
Ahmet kural halkin icinden bir adamdir. Kimseyi durduk yere terslemez. Kesin adam birsey yapmistir.

Yanlis habercilik yapilan olaydir.
--spoiler--
Kural’ın, “Dövecek misin, gel lan” demesiyle olay büyüdü.
--spoiler--
birden ünlü olan birinin, bu tanınırlığı kaldıramayıp amı götü dağıtmış olduğunun göstergesidir.
adamda resmen içki problemi var. sebebi budur. sabaha karşı 5'te çorbacıya neden gider insan.
oyunculuğu beş para etmeyen bir kişi bu kadar şişirilirse kendini bir halt sanması normaldir.. oldum olası sevemedim bir bunu birde bunun kankisini.. şişe şişe bir gün patlayacaklar.. pardon patlamış zaten.
bu ikinci vukuatı. daha önce yine sarhoşken bir kıza asılmış, kız yüz vermeyince küfürler edip dövmeye kalkmıştı. o günden beri filmlerini izlemem. sanat, yetenek, şu, bu enim için kıstas değil, bunu börekçi yapsa ondan börek almayı keserim. önce insanlık, saygı.
şafak sezer'e doğru bir gidiştir bu.
Suçu tek tarafta aramamak lazım. ikisinin de hatası vardır muhtemelen. Evet.
Hayatında yaptıkları tek özel şeyin uludağ sözlüğe girip entry girmek olduğu kişiler ahmet kural ı Ünlü olmamakla itham ediyor komik.
Sabah 5 te fotoğraf çektirmek istemek nedir abi ya adamın bi özel hayatı yok mu ?
Çok saygısız bir milletiz daha üstüne adamı dışarıya çağırmak nedir abi ya hani 40 saniye önce fotoğraf çektirmek istiyordun ?
Alkollü olunca bu tip durumlar olabiliyor bu nedenle hiç yadirganacak bir durum yok ayrıca ahmet kural Beyazıt Öztürk gibi ben ailenizin komedyeni olmaya talibim şeklinde efendi takılan bir insan olmadı.

Hiç konuşulmamaktansa bir şekilde medyada ve sosyal medyada anılmak bana reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü hatırlatıyor.
ahmet kural a laf eden toptur çok net. bırakın bu boş ayakları. kendinizi yerine koyun. kafanız taştaş gibi sabahın 5 inde çorba içip evinize gidip sızacaksınız, gözünüzün önünü göremiyorsunuz adamın birisi gelip resim çekilelim diyor, ben olsam siktir git başımdan derim. eğer ahmet kural da bunu dediyse helal olsun. ünlü diye kimsenin sabahın 5 inde yanına gelip rahatsız etmeye hakkı yoktur. keşke iyice bir silkeleseydi dedilen durumdur.

aynen coni.

görsel
adam belki alkol almış ama alkol aldı diye niye diğer adam haklı olsun ki? belki de alkollü diye üzerine gitti. belki de tam tersi bilemiyorum ama böyle durumlarda direk oyuncuların suçlanması da ezber refleks oldu.
Zaten ben bu adamı ilk çıktığından beridir sevmiyorum her zaman da söylerim bu bel atlı şaka yapmaktan başka bi şey bilmeyen heriften komedyen de olmaz, adam da.. bu ve şahan gökbakar gibi herifleri baş tacı yaparsanız sonuçlarına katlanırsınız.. Kemal Sunal'ları, Şener Şen'leri özlüyoruz yahu...