bugün

estetikleri patladı mı ki acaba?
Şaşırtmamıştır . Ukala , kibirli , ne oldum delisi bir insan ahmet kural. Kadına el kaldıran adama acımam .
demek ki ünlü de olsa, çomar çomardır. gerçi bu dangalağı ünlü yapan da çomarlardı. lan şerefsizin evladı, sen sıla'yı darp edecek cesareti nereden alıyorsun?

utanmadan bir de, hayatı boyunca muhterem nur'a gözü gibi bakmış müslüm gürses'e kro diye başlık açıyorsunuz. asıl kroları da bayıla bayıla izliyorsunuz.

t: şerefsizliktir.
Ahmet kural kemalist değilmiydi. Nerde kemalist feministler nerde kamalist kadına siddet örgutleri. Kendinize neden sesiniz cikmiyor.
görsel
bunlar papaği çekip çekip birbirine giriyor demek ki.
Bir ara
''Bana Ahmet KURAL'ın,SILA'ya baktığı gibi bak '' gibi bir espri vardı.
Bugün SILA ,Ahmet KURAL'dan şiddet gördüğü için savcılığa şikayette bulunmuş..
Adam bildiğin sayko....
Dolayısıyla millet olarak insanları çok çabuk kral yapıp, çok çabuk rezil ediyoruz.
Çürümüşlüğün adı bu.
Fazla gitmezdi. Gitmedi. Gidemezdi. iki şöhret bi arada olmaz. (Orhan gencebay)
itler birbirini ısırır, lakırtısını da sizin gibi boşbeleşler yapar.

Ahmet kural sılayı dövmüşmüş. ahlakımızın iflahını düdüklemişler, konuştuğunuz şeylere bakın...
Kadın ya da erkek fark etmez şiddet uygulayan sevmiyordur.Konuşarak halledilmeyecek mevzu yok hayatta.Bu kadar aşık olduğunu söyleyen adamın böyle davranması aşkında samimi olmadığını gösterir.Aşık olan insan sevdiğine kıyamaz.
kafasına kültaplası ile vurmuş. bu ne caniliktir.

"Haber Global’den Selahattin Günday'ın haberine göre olay 29 Ekim’de Ahmet Kural’ın evinde saat 04.00 sularında gerçekleşiyor. Ahmet Kural alkollü olduğu belirtiliyor. Sıla’nın kendi ifadelerinde " Yerlerde sürüklendim, kafam duvarlara vuruldu. Kaçmaya çalıştığım sırada, Ahmet Kural tekrar yakaladı ve kafama kül tablasıyla vurdu. Yoğun hakarete maruz kaldım. Yaklaşık 45 dakika sürüyor bu saldırı" diyor.

ifadesinde evden çıkmaya çalışırken Ahmet Kural’ın tekrar kendisini yakaladığını ve tekrar bir boğuşma olduğunu belirten Sıla, bu sırada üstüm başım parçalandı, zar zor kapıyı açıp kaçtım. Panik içinde şoförüme ulaştım ve şoförüm tarafından kurtarıldım. Şoförümle olaydan hemen sonra eve gittik, evimdeki hizmetli beni görünce şoka girdi. Onları da tanık gösteriyorum. Karakola gidip darp raporu aldım saldırıya ilişkin. Vücudumdaki morluklar tespit edildi. Daha sonra da savcılığa başvuruldu."
Günümüz ünlü aşkları normaldir.
Karı koca arasında olur öyle. .
29.
gündemimizin bu oluşu pek hoş. zira bu ülkenin normalleşme sürecine girdiğine delalet. 90 lı yıllar ne de güzeldi. kaya şiringiloğlu ile hülya avşar'ın boşanıp boşanmayacağından başka sıkıntımız yoktu.
görsel
Yiğin birbirinizi ete para vermeyin, sikin birbirinizi göte para vermeyin.

Not inşallah sılanın sesine bir şey olmamıştır sesini çok beğeniyorum.
Sıla bi omuz atsa 3 adamı devirir mk.

Yakışmadı sıla reyiz.
hiç bir şekilde tasvip edilemeyecek olay. demek ki Ahmet Kural filmlerinde oynamıyor; yaşıyormuş. Ahmet Kural, Sanırım yapı kredi bankasının reklamlarında oynuyordu. Hala dolaşımda reklamı var mı bilmiyorum. Yapı kredi bankası bu durumu bir gözden geçirir, geçirmesi gerekir, diye düşünüyorum.
şoyle sevilsek yeter diyenler nerelerdeler ahhahaha.
boykot ediniz bu soytarı şovmenleri.
Alkol olunca saldırı meşruiyet kazanmıyor. Alkolluydu bilmem ne diyerek kimse işin içinden çıkmaya çalışmasın.

Günümüzde insanlar birbirini sokak ortasında çocuğunun gözünün önünde vuruyor ama o olaylar bu kadar popüler olmuyor.
ahmet kuraldaki karizmaya bak mk sıla gibi bir sese,zarafete kül tablası ile vurmuş.
Canım sıla....
sıla ahmet kural ilişkisi olmayacak olan bir ilişkiydi başından beri. Birde centilmen geçinir Ahmet Kural zibidisi.
bana pek inandırıcı gelmedi nedense. hayır gelsin kanıtlarla eyeve.
kafasına kül tablası attığını duvara vurduğunu söylemiş sıla, e kafan çok güzel bebeyim. garip geldi. yaptıysa da şaşırmam erkek milleti işte. gereksiz varlıklar sie gidin lan ölün.
Sonra şöyle yazacaklar; (bkz: içkiliydi bilmem ne)

(bkz: kaç yaşındasın sen)
güncel Önemli Başlıklar