1. 1.
    her çiftin arasında olur böyle mıncıklamalar, morluklar. kadınsan alışacaksın 2-3 tokada.
    7 -13 ... laz ziya
  2. 2.
    tipik akp li beyanı.
    bunlar böyle akşama kadar rte akp yalakalığı yapar.
    kadına şiddeti savunur.
    pedofili başlıklarda cirit atarlar.
    4 -3 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    (bkz: biri azcık kolunu sıktı diye cıngar çıkaran tip)
    2 -2 ... ershan kuneri
  4. 4.
    tamam o zaman bu fikire göre

donsuz dincilerin analarını da mıncırabiliriz

mıncıralım.
    2 -1 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    hak verdiğim ve desteklediğim kampanya.

herifi manevi anlamda sik at sonra kolumu tuttu, kül tablası attı diye şikayet et.

hoşt lan amk.
    2 -2 ... marul roka ve kadin
  6. 6.
    yedirmeyiz tabi ki
    bu ülkede bana tecavüz etti deyip bir adamı suçsuz yere öldürten kıza bile tanık olduk biz
    şimdi de hırstan gözü dönmüş, sevgilisini aldatmış, kolu morarınca da benim kafama kül tablası ile vurdular diyerek ajitasyon yapıp adamı rencide etmeye çalışan bir kadına tanıklık ediyoruz yüksek ihtimal.

yedirmeyiz.
    2 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
  7. 7.
    Elbette yedirmeyiz. Dediğim durum . Kafası duvarlara sürtülerek vurulmuş kafasına kültablası yemiş 45 dakka dövülmüş bir insan gördünüz acaba hiç sıla çünkü kendisi böyle birine hiç benzemiyor.sadece kolunda hafif morluk var o kadar

Bu da Ahmet kuralın anlatımını doğruluyor

Resmen kumpas kurmuş adama organize mi yoksa bireysel mi sadece bunu merak ediyorum .
    1 -1 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    Yaw biz yemek istemiyoruz ki yamyam mıyız biz? :(
    4 ... alyssum
  9. 9.
    siz yedirmeseniz ne çıkar ortada darp raporu var, mahkeme aleyhine sonuçlanınca bakalım kim kimi yiyor hooop piyasa onu yutuyor mu yutmuyor mu ? Göreceğiz ama en çok sizin gibi zihniyetlerin -pek zihin sahibi olabileceğinize imkan veremesem de - yok olduğunu görmeyi diliyorum, yalnızca kadınlara değil herkese adalet istiyorum ülkemde.
    ... didemmadakinaskerleriyiz
  10. 10.
    Yahu deli misiniz akıllı mı, kadın dövmek hiçbir ideolojide, dinde, etikte, törede yer almaz. Kadın döven birinin nesini savunuyorsunuz.
    1 ... uzunkartal