bugün

Vallahi apo'yu özledik demesi sikimde bile değil. Ben bu ülkeyi Edirne'den Ardahan'a çok sevdim demesi de umrumda değil.

Doruklara sevdalandım ve açılın kapılar şaha gidelim şarkılarını güzel söylüyor. Açayım da dinleyeyim.
https://youtu.be/VrGxsbBCO-Q

Yaşamadın sen...
Yaşı yetenlerin hatırlayacağı ibo şov çakması bi programı vardı bunun. Programda dönen muhabbet ipneye güvenmeyecen baboli, tokattan adam mı çıkar len ehehe, tarzında olduğu için kısa sürede cortu çekmişti.

Eşi, ölümünden sonra bir dergiye verdiği röportajda ülkücülere konser verme hayalinin olduğundan bahsetmişti.

Müziğini, politik görüşlerini (varsa tabi) tamamen ayrı tutuyorum, fikir olarak falan ciddiye alınacak bir adam değildi.
Haddinden fazla abartılmıştır. Eksikliği hissedilir mi? Hayır.
Müzik piyasasından geçmiş.
En büyük mü bilmem ama çok büyük.
maymun suratlı, yabani bir mahluktu. bunun sözde şarkılarını köpeğe dinletsen, köprüden atlar. tipe bak amk. ben bunu görünce evrime inanasım geliyor.
hala gizli aktroller tarafından pkk'lı iftirası atılan değerli sanatçımızdır. habur'da pkk'lıları karşılayan sanki ahmet kaya'ymış gibi.
samimi davanın değil de davasının samimi adamıydı.

(#46347551)
başlığı görünce kendisini dinleyesim geldi. nereden bileceksiniz...
Adamın her söylediği şarkı popüler oldu. Her ne kadar siyasi yönünü beğenmesem de sanat yönü tartışılmaz.
Lan sapık ilk defa senin düşüncelerine katılıyorum.
Her şarkısı güzel nadir şarkıcılardandır. Ses tonu bas baritondur. Azerbaycan'a gittim orada da albümleri satılıyordu. Türkiye sanat camiası için önemli bir adamdır.

Bir şarkısını paylaşalım tam olsun.

https://www.youtube.com/w...3XFnyBrb25kdXJtYXnEsW4%3D
neden "apo'yu özledik" dediğini anlayamadığım ama buna rağmen şarkılarını sevdiğim bir sanatçı.bölünmek istemediğini açıklamış.
Kendisiyle çok anim olan abimdir.
ağabeyi ressam ve müzisyen Mustafa Kaya (70) istanbul'da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş.
Devrimci bir dost.
Ben onun devrimine sokum vereyim, size bir şey olmasın; çok afedersiniz!