1. .
  Ya kürt düşmanlığıdır ya da bilgisizlikten doğan bir yanlışlıktır. Zira Ahmet Kaya'yı bölücü diye nitelendirip-ki değildir kanımca- konserlerinde ''türkler ve köpekler giremez'' yazılı olan rock grubu system of a down'a hayran olmak ya da bırakın hayran olmayı dinlemek bile aptallıktır. Ne yazık ki bunu yapan onlarca Türk vatandaşı vardır. Çoğu da system of a down'ın siyasi duruşunu bilmektedir.
  -1 ... yapma niyazi
 2. .
  kişisel bir davranıştır, saygı duymak gerekir.

  ha bir de ikisini birden dinleyenler vardır ki yatacak yeri yoktur bunların. *
  bırrakınız insanlar istediğini dinlesinler. ona da biz karışmayalım yav!

  düzenleme: ha, bir küfretme olayı varmış işin içinde. o küfür içten edildiği sürece elbettte bir sorun yok. ama dışarı vurulduğunda anında blokla karşılık verilesidir.
  2 ... materyalist imam
 3. .
  normaldir. ahmet kaya bölücü şerefsizin tekidir. videolarını biliyoruz. soad için ise;

  (bkz: #5304927)
  -5 ... double cross
 4. .
  kimseyi ilgilendirmeyecek daha doğrusu kimseyi ilgilendirmemesi gereken durumdur. kişi isterse ajdar'a küfretsin mustafa topaloğlu dinlesin. kime ne? * *

  not: adamlar elli defa "türkler ve köpekler giremez" şeklinde bilet, afiş ve benzeri bir şey tasarlamadıklarını söylediler biz hala aynı yerdeyiz. herkesin diline pelesenk oldu ama tek bir kişi de çıkıp "aha da bu fotoğrafı" deyip ispatlayamadı. kendi kıçımızdan uydurduğumuz şeylerle birilerine iftira atıyor, düşmanlık mı besliyoruz ne sanki?
  -1 ... other