bugün

ahmet kaya gibi kürt ırkçısı homofobik ayrımcı birisini asla sevmem.

https://www.youtube.com/watch?v=NACdqpjkiIs
ahmet kaya kadar hiç kimse bu ülkenin bölünmezliğini ve kardeşliğini dile getirmemiştir. her konserinde ülkemi çok seviyorum biz bölücü değil birleştiriciyiz demiştir. ancak o dönemdeki çakma milliyetçiler sırf milliyetcilere yalakalık olsun diye adam kürtçe şarkı söyleceğim diye linç ettiler. hakkında yalan haberler yaptılar. vatanını seven birine sürekli kürt olduğu için vatan haini damgası yapıştırdılar. adamda isyan etti ve o talihsiz cümleleri söyledi. ben bir atatürkçü olarak o cümleleri kesinlikle desteklemiyorum ama ahmet kayanın neden öyle dediğinide herkes biliyor. empati yapalım. almanyaya gittik sürekli almanyayı sevdiğimizi söyledik ama türk olduğumuz için vatan haini damgası yedik. bir süreden sonra sizinde almanyanınızda kıvamına gelebilirsiniz.
(bkz: @entel manda)

almanya bizi dışlayınca gidip din kardeşimiz diye Işid'e sığınmıyoruz, sivilleri katleden terör örgütlerine sığınmıyoruz.

görsel

apo posterleri önünde konser veren bir adet o.çocuğudur.

ayrıca türkiye'ye "şerefsizlerin ülkesi" demiştir.

teröristtir.

savunan da beyinsiz kürt milliyetçisidir, veya algı oyunlarıyla beyni yıkanmış aptal solculardır.
Sürekl ırkçılık edebiyatı yapan kronik mağdurlar yüzünden olmuştur.

Ahmet kaya bir apocu. Ben bu adamı sevmediğimi sürekli dile getiriyorum zaten? Sevenleri de çözemiyorum, seversen sev de, saçma sapan algılarla şu adamı aklamaya çalışma.. Pkk ile ilişkisi bile kanıtlandı bu adamın. Vallahi apo'yu özledik loo diyip oradaki pkk'lılara gaz veren biz değildik herhalde? Ahmet kaya'ydı. Açıkçası, apo'cu hiçbir kürtten hoşlanmıyorum. Irkçılık, faşistlik olması da umrumda değil. Zaten bu ikisiyle de alakası yok. Zorla terör destekçilerini sevdirmeye çalışıyorlar insanlara amk.
yaptığının yanlış olduğunu zaten söyledim. ama şerefsizlerin ülkesi yalan haberdir. kendiside açıkladı. onu diyecek cesaretteki adam kıvırmaz zaten. keşke dışlamak yerine sevmeyi deneselerdi zaten paçavraların önünde şarkı söylemezdi. yinede yanlış yaptı çakma milliyetçilere kızıp gidip teröristler için konser vermemeliydi. yinede dinleyebildiğim tek şarkıcı diyebilirim. gerçek bir sanatçıydı keşke siyasete hiç bulaşmasaydı
@entel manda

onun çocuk katili pkk'yı desteklemesi bizim suçumuz değil kendisinin suçu. kendisinin sorumluluğu. çocuk olsa beyni yıkanmış der geçeriz ama kendisi 43 yaşında idi.

parlatmaya çalışmayın artık
güncel Önemli Başlıklar