bugün

bundan yıllaar yıllar önce, serdar ortaçın 20-0 kazandığı tek müsabakadır. olay zamanın kral tv müzik ödülleri programında gerçekleşmiştir, her aklıma geldikçe duygulanır, açar izlerim.... ve serdar ortaç'la gurur duyarım...
imüzik türlerini sevmesemde şarkı sözleri için arada sırada açtığım sanatçılardır.
(bkz: hayat beni neden yoruyorsun)
(bkz: söyle)
ahmet kaya'nın kanırtacağı kıyastır.
dün "ben kürtçe şarkı söyleyecem arkadaş" diyen ahmet kayaya çatal bıçak fırlatıp yüce türklüğünü! ortaya koyan, ancak daha sonra asker kaçağı olduğu anlaşılıp mahkemelerde yargılanan, bugünse a.k. partisinin trt şeş isimli kanalı ve kürt açılımı için methiyeler dizen büyük san'atçı! serdar ortaçın cümle içerisinde geçmesine vesile olmuş önerme.
çiş vs bok gibi bir kıyastır. Biri daha "boktur", tek fark budur.
biri ötekine yıllarca unutulmayacak bir ayar verip, suratına suratına onuncu yıl marşı okumuş, bayrak sallamıştır.

yıllar sonra barış süreci için geri adım atmış olsa da serdar ortaç'ın eski bir ülkücü olduğunu zaten biliyoruz.
ahmet kaya kürt dümanıdır. Serdar ortaç değildir.
biri piyasa yapmak için diğerini harcatmıştır.
sadece müzik açısından kıyaslarsak ahmet kaya her türlü deper.. abudik değildir..siyasi mevzular derindir biri tükürdüğünü yaladı felan bilmiyorum..
biri o "vs" için günümüze gelindiğinde çok pişman olmuş ve bunu dile getirmiştir.
gereksiz kıyaslama. cevap herkesçe biliniyor.
serdarda eller havaya yaparsın,ahmet kaya da uzaklara dalarsın.
serdar ortac' yaptigi bir sarki birkac hafta gundemde kalip unutulurken, ahmet kaya'nin yillar once yaptigi bir sarki hala dinlenir.
serdar ortaç tek hücreli canlıdır, ahmet kaya ismi onunki ile aynı cümlede kullanılmamalıdır..
ahmet kaya pkklıdır.

serdar ortaç verdiği tepkinin arkasında duramayan aciz.

not: eksileyin hemen. oğlum ahmet kaya bağıra bağıra apoyu özledik diyor, adamın fikri bu. siz niye eksiliyorunuz ben adamın dediğini tekrar yazınca.
ahmet kaya hain, serdar ortaç korkaktır.
Bu versusu açmış olmak bile akılsızlık örneği teşkil eder. Siyasi duruşu beni ilgilendirmez bu ülke mecliste nice foşikler besliyor bu yüzden siyasi duruşu mühim değil. ahmet kaya ezer. Ha şimdinin körpeleri bilmezler o ayrı. Lisedeydim gece teybi açar sabaha kadar ahmet kaya dinleyerek uyurdum. 90 ların sonu. Yıl 2017 aynı tadı alıyorum ahmet kaya şarkılarından. Serdar ortaç o aralar karabiberim diye geziyordu nihayetinde kızılötesi ve hareket edemem.
ahmet kaya tabiki de manyak şey.
içlerinden birisi terör destekçisidir. Bilin bakalım kim?
güncel Önemli Başlıklar